sun 03.11 - sun 01.12.2019

Dominiek Colpaert : : De wereld is klein

sun 24.11 - sun 01.12.2019

Ines Claus @ Pleasure Island

sun 28.04 - sat 30.11.2019

Eva Vermeiren : : BCC#1

sun 06.10 - sun 24.11.2019

Joke Raes @ Hydroponic

wed 13 - fri 15.11.2019

Jelle Martens : : Mogelijke combinaties

fri 01 - sat 02.11.2019

Saar De Buysere : : Died today

fri 18 - sun 20.10.2019

Eddy De Buf @ Performance Art Weekend

thu 05.09 - sat 19.10.2019

Carlos Caballero @ Di fuochi e accesi sensi

thu 10 - sun 13.10.2019

Cecilia Jaime, Joke Raes @ BAD

sat 05 - sun 06.10.2019

Isa D'hondt @ RAAM

fri 06.09 - sat 05.10.2019

Robby Blondbaard @ Het Vossenkabinet

fri 30.08 - sun 29.09.2019

Nicolas Van Parys : : Influencer

sun 01 - sun 29.09.2019

Taart in de brievenbus

sun 22.09.2019

LINDENLEI OPEN STUDIOS

fri 30.08 - sun 22.09.2019

Chiara Lammens : : Een haar in de boter

fri 20 - sun 22.09.2019

Shirley Villavicencio Pizango @ Chain

sat 14 - sun 22.09.2019

Joke Raes @ Confrontaties III

sat 07 - mon 09.09.2019

Ines Claus @ WIELS Art Book Fair 2019

tue 14.05 - wed 14.08.2019

BLANCO Simon Debbaut-L'Ecluse — re:voir

fri 29.03 - mon 29.07.2019

BLANCO Gerben Gysels — Aldi

thu 04 - mon 15.07.2019

BLANCO Pastiche

sun 16.06 - sun 14.07.2019

Lore Smolders : : Soft Pavings

fri 01.02 - mon 01.07.2019

Bert Huyghe @ Beursschouwburg

sat 22.06 - mon 01.07.2019

Biënnale van België

fri 22.03 - sun 30.06.2019

Joke Raes : : expo Waves & Traces

thu 09.05 - sun 30.06.2019

Eva Neirynck : : PURE

wed 05 - sat 29.06.2019

Nicoline van Stapele : : No Secrets

sat 15.06.2019

Joke Raes @ Salon Blanc

fri 03.05 - sun 02.06.2019

Troebel Neyntje : : Shelf Publishing

sat 18 - sun 26.05.2019

GROUP EXPO @ Salon BL

thu 23 - sun 26.05.2019

Linde Dumolein @ Garden of Eden

fri 26.04 - sat 25.05.2019

Arne Bastien : : Gebroed

thu 04.04 - sat 18.05.2019

Felix Fasolt : : The Powerade Series

sat 11 - sun 12.05.2019

Ines Claus @ GHENT ART BOOK FAIR

fri 03 - sun 12.05.2019

Peter Waterschoot : : CRY.ME.A.RIVER

thu 25.04 - fri 10.05.2019

Eva De Groote : : Oordeur

sat 16.03 - sun 05.05.2019

Leyla Aydoslu @ Vrienden van het S.M.A.K.

sat 13.04 - sun 05.05.2019

Corry Vandermassen @ Listen to me

fri 05 - tue 30.04.2019

Steven Antonio Manes : : Uomo Perso

sun 14 - sun 28.04.2019

William Phlips @ In den bouw

sun 17.03 - sun 28.04.2019

Pieter De Clercq : : AMONG LAYERS

fri 19 - sun 28.04.2019

Merel Cremers @ On (déca)de/ans/ce

thu 25 - sun 28.04.2019

Mario De Brabandere @ ART BRUSSELS 2019

fri 15.03 - fri 26.04.2019

Guy Slabbinck : : Déluge

sat 26.01 - sun 21.04.2019

Hannelore Van Dijck @ The Gulf Between

sat 20.04.2019

Kasper De Vos

sun 10.03 - sun 14.04.2019

Eline Vansteenkiste : : Velodrom

thu 14.03 - sun 14.04.2019

Bram Vanderbeke : : Architectural Objects

tue 09 - sun 14.04.2019

BRUT @ Milan Design Week

fri 05 - sun 07.04.2019

Mathias Berner : : Groeten uit Convent

thu 07.03 - sat 06.04.2019

Dolores Bouckaert : : Galop XL

thu 14.02 - sun 17.03.2019

Pieter De Clercq : : noli me tangere

sat 16.02 - sat 16.03.2019

Irja Syvertsen : : Work in Progress

thu 24.01 - sat 09.03.2019

Conrad Willems @ Arcades

sat 02.02 - sat 09.03.2019

Ines Claus @ ABC Klubhuis

fri 18.01 - sat 02.03.2019

Ruth van Haren Noman : : quivive

sun 06.01 - sun 24.02.2019

één op één reviews door mentormentor

thu 10.01 - sun 24.02.2019

Jorge Manilla @ Everyone Says Hello (Oslo)

sun 10 - sun 24.02.2019

Jonas Vanderbeke : : The Soft Side

fri 18.01 - fri 15.02.2019

Tim Onderbeke : : L'ombre Atomique

tue 15.01 - fri 15.02.2019

Guy Slabbinck @ POEL17

sun 13.01 - sun 03.02.2019

Eline Vansteenkiste @ D'Apostrof

fri 26.10.2018 - thu 31.01.2019

Emma Mortier @ kunstetalage AZ Sint-Jan Brugge

sun 18.11.2018 - sun 27.01.2019

Joke Raes : : Hermetische Zwart, group exhibition

sun 06 - sun 27.01.2019

Yuna Lucas @ Het Gasthuis

fri 25 - sun 27.01.2019

Opening Kunsthal Gent

thu 15.11.2018 - sun 13.01.2019

Jo Michiels : : De Witte Muur #27

sat 08.12.2018 - sun 06.01.2019

eric vande Pitte : : LA NOSTALGIE DU TEMPS PERDU

sun 11.11.2018 - sat 05.01.2019

Bert Huyghe : : Horizons of Expectation

fri 05.10.2018 - tue 01.01.2019

Carlos Caballero : : In de Wind

sat 10.11 - sat 22.12.2018

Joke Raes : : CRMCS #1, group exhibition

sat 22.12.2018

AFZWAAI

fri 21 - sat 22.12.2018

Verkoop fotowerk Stephanie Van de Velde

sun 16.09 - sun 16.12.2018

Mario De Brabandere @ CHARIVARI

fri 16.11 - sun 16.12.2018

Thijs Desmet : : Trophy Room

sun 11.11 - sun 16.12.2018

Arne Bastien : : Public Spirit

fri 30.11 - sun 02.12.2018

Ontvreemde kunst uit Hasselt en Gent

thu 25.01 - sat 01.12.2018

Jonas Vanderbeke @ KASK Café

wed 07 - thu 22.11.2018

Thijs Desmet @ EXPO CARRE

wed 31.10 - sun 11.11.2018

Elisabeth Van Dam, Joke Raes @ Marginalia

sat 10.11.2018

Open Ateliers in De Tank

wed 12.09 - sun 04.11.2018

BRUT @ KANAL CENTRE POMPIDOU

thu 25.10 - sun 04.11.2018

Homa Arkani @ Masters Salon Painting 2018

sat 20.10 - fri 02.11.2018

Elise Debrock @ Blond

thu 04 - sun 28.10.2018

Leo Gabin @ 019

sat 20 - sun 28.10.2018

Joke Raes @ Van Abbemuseum

thu 06.09 - sat 27.10.2018

Ritsart Gobyn : : Parergon

thu 11 - sat 27.10.2018

Merel Cremers @ P a s s a g e 1

thu 25 - fri 26.10.2018

Luanda Casella : : Short of Lying

fri 12 - wed 24.10.2018

Kasper de Vos @ The Old Up & Down

wed 05.09 - sun 21.10.2018

Sybren Vanoverberghe @ Breda Photo Festival

wed 01.08 - sun 14.10.2018

Pieter De Clercq @ IKOB

sun 26.08 - sun 07.10.2018

Kristof Van Heeschvelde @ WARP

thu 22.03 - sun 30.09.2018

Hannelore Van Dijck : De Wand

sat 23.06 - sun 30.09.2018

Sybren Vanoverberghe : Iconobelge

fri 03.08 - sun 30.09.2018

Joke Raes @ de Mijlpaal

thu 20 - sun 23.09.2018

Thomas Kuijpers @ Unseen

thu 20 - sun 23.09.2018

Jelle Martens @ Kunstenfestival PLAN B

fri 21 - sun 23.09.2018

Thijs Desmet @ Cultures Maison

sat 22.09.2018

Diego Latruwe @ 50%

fri 31.08 - sun 16.09.2018

Pirò Pallaghy : Gemeubelde kamers

sat 08 - sun 16.09.2018

Free Pectoor : Laureatensalon 2018

fri 30.03 - sun 02.09.2018

Bram Vanderbeke @ Design Museum Gent

sun 22.07 - sun 26.08.2018

Saar De Buysere @ Shoobil Galerie

sun 29.07 - sun 26.08.2018

Jonas Vanderbeke @ Zomergasten

sat 25 - sun 26.08.2018

Stephanie Van de Velde @ P/ROPS

sat 07.07 - thu 16.08.2018

Joke Raes : Natuurlijk

thu 12 - sat 14.07.2018

Sybren Vanoverberghe @ Stieglitz

wed 20.06 - fri 13.07.2018

Bram Vanderbeke @ St. Vincents

thu 14.06 - tue 10.07.2018

Sybren Vanoverberghe @ Jest Gallery

wed 18.04 - fri 29.06.2018

Carlos Caballero : 'Diario Deconstruido'

sun 06.05 - thu 28.06.2018

Karel Verhoeven : Caught Fish, City Fish

wed 06 - tue 26.06.2018

Joke Raes : Maps & Memorabilia

sun 25.03 - mon 25.06.2018

Joke Raes @ Viriditas

sat 19.05 - sun 24.06.2018

Francis Bekaert : LAND-AND STONESCAPES

fri 25.05 - sat 23.06.2018

Guy Slabbinck : A Burning Bush

fri 18.05 - sun 03.06.2018

Eddy De Buf : Civil Disobedience

sat 14.04 - mon 21.05.2018

Lore Smolders @ Stimulans 18

fri 18 - mon 21.05.2018

Pieter De Clercq @ HISK Open Studios

sun 25.03 - sat 19.05.2018

Karel Verhoeven : Anything Can B_A Car

sat 17.03 - sat 12.05.2018

Jeroen Van Der Fraenen : ERROR : time-out

thu 05.04 - sun 06.05.2018

Joke Raes : Wild Walks

thu 22.03 - sun 06.05.2018

Kasper De Vos @ Lust, Laughter, Liquor

fri 20.04 - sun 06.05.2018

Annouk Thys : de laatste Zit

fri 16.03 - sat 05.05.2018

Bram Vanderbeke @ O.o Invited

thu 05 - sun 29.04.2018

Free Pectoor : The Eroded Series

tue 17 - sun 22.04.2018

BRUT @ Milan Design Week

sat 17.03 - sun 15.04.2018

Bert Huyghe : Fair & Square 2

fri 16.03 - fri 13.04.2018

Linde Dumolein & Gerben Gysels : ABC

sun 18.03 - wed 04.04.2018

Leyla Aydoslu : Visited

sun 04 - sat 31.03.2018

Jean-Marie Bytebier @ re(D.)

sun 25.02 - sun 25.03.2018

Willem Cole : I.A.N.A.

sun 04 - sun 25.03.2018

Ritsart Gobyn @ galerie D'APOSTROF

tue 20 - thu 22.03.2018

Dolores Bouckaert @ Kaaitheater

sun 25.02 - sun 18.03.2018

Leyla Aydoslu : On Materiality

thu 08 - fri 09.03.2018

Dolores Bouckaert @ KAAP

wed 17.01 - sat 03.03.2018

Leo Gabin @ Me, me, me, me...

sat 17.02 - sat 03.03.2018

Roeland Zijlstra : merde

wed 25.10.2017 - sun 25.02.2018

Mario De Brabandere @ (Un)wordly

fri 17.11.2017 - sun 25.02.2018

Kasper De Vos @ Ecco Homo. Zie de Mens

thu 25.01 - sun 25.02.2018

Tim Onderbeke : Concrete Poetry

fri 12.01 - sun 25.02.2018

Kasper De Vos @ Barbé Urbain

mon 29.01 - sun 25.02.2018

Lou Terryn : Kunstenaar van de maand

sat 13.01 - sat 24.02.2018

Maranne Walravens : Less or more

thu 08 - sun 11.02.2018

Mario De Brabandere @ Art Rotterdam

thu 08 - sun 11.02.2018

Leyla Aydoslu @ Art Rotterdam

sat 23.12.2017 - sun 14.01.2018

Isa D'hondt : Werk op papier

sat 25.11.2017 - sat 13.01.2018

Emma Mortier : Paintings and Drawings

sun 29.10.2017 - sun 07.01.2018

Frank Depoorter : 'Zijlicht'

sat 27.10 - sat 06.01.2018

Saar de Buysere @ Ten Bogaerde

sun 19.11 - sun 17.12.2017

Cecilia Jaime Solo Show

sat 14.10 - sun 03.12.2017

Kasper De Vos @ Trust in the enexpected

sat 18.11 - sat 02.12.2017

Joke Raes @ Kunst In Huis

sun 22.10 - sun 26.11.2017

Stéphanie Leblon : 'Fused Motions'

sun 29.10 - sun 26.11.2017

Kristof Van Heeschvelde @ 'You can't'

wed 15 - sat 25.11.2017

Thomas Kuijpers @ Ruimtekoers Festival

sun 22.10 - sun 19.11.2017

Ritsart Gobyn & Lou Terryn @ Input/Output

fri 01.09 - sun 12.11.2017

Thomas Kuijpers @ FOAM

sun 10.09 - sat 04.11.2017

Meggy Rustamova : Light Displacement

fri 08.09 - sat 07.10.2017

Irja Syvertsen : 'Shapeshifters'

sat 27.05 - sun 24.09.2017

Carlos Caballero : Cuban Art Now

fri 22 - sun 24.09.2017

Thomas Kuijpers @ Unseen

sun 24.09.2017

Joke Raes @ Test Case XII

sun 02.07 - sun 03.09.2017

Jorge Manilla @

thu 31.08 - sun 03.09.2017

Kasper De Vos @ NADAR

fri 01 - sun 03.09.2017

Bert Huyghe : Teer 51

thu 10 - sat 26.08.2017

Olivier Goethals @ Design Museum Gent

sun 02.07 - tue 15.08.2017

Isa D'Hondt : Inner Nature 1

thu 27.07 - sat 05.08.2017

William Phlips @ Galerie BeauSite

thu 01.06 - wed 26.07.2017

Kristof Lemmens : 'Le Voyeur Excercices'

sun 28.05 - sun 02.07.2017

Dolores Bouckaert @ Jan Dhaese Galerie

fri 30.06 - sat 01.07.2017

Steven Messiaen : Unstable

sun 18 - sun 25.06.2017

Marjolein Labeeû : Before we disappear

sun 07.05 - sat 24.06.2017

Jean-Marie Bytebier : A Forest Bathing

mon 22.05 - sun 18.06.2017

Carlos Caballero : 'Een Groep'

sat 06.05 - sun 11.06.2017

Guy Slabbinck : Once we were painters

sun 14.05 - sun 11.06.2017

Marjoleine Labeeû @ Jan Colle Galerij

sat 03 - sun 11.06.2017

Brantt : Roots

tue 06.06.2017

Dolly Bing Bing : Bang

sat 01.04 - sun 04.06.2017

Joke Raes & Stéphanie Leblon @ De Mijlpaal

fri 05 - sun 28.05.2017

Emma Mortier @ Zebrastraat

thu 20.04 - sun 21.05.2017

Stéphanie Leblon : Disclosure

sun 23.10.2016 - sun 07.05.2017

Elly van Eeghem : 'A glimpse of where we're going'

sat 08.04 - sat 06.05.2017

Leyla Aydoslu : 'Out of the Blue'

sat 11.02 - thu 16.03.2017

Saar De Buysere @ Kamer 108

thu 09 - mon 13.03.2017

Jean-Marie Bytebier @ YIA Art Fair #08

sat 14.01 - sat 11.03.2017

Bert Huyghe @ Rossi Contemporary

sat 07.01 - wed 08.03.2017

Carlos Caballero : '28'

fri 20.01 - sat 04.03.2017

Lieven Lefere : Dark Ground

sat 26.11.2016 - tue 28.02.2017

Lieven Lefere : Denkbeeldige Grenzen

sat 21.01 - sun 26.02.2017

Joke Raes @ BYPASS

fri 27.01 - fri 24.02.2017

Wannes Goetschalckx : 'Stuck'

thu 15.12.2016 - sun 12.02.2017

Topo Copy @ De Witte Muur #19

sun 30.10.2016 - sun 08.01.2017

Jean-Marie Bytebier @ Emergent

sat 01.10.2016 - sun 08.01.2017

Veerle Tytgat : Manufactuur 3.0

sun 04.12.2016 - fri 06.01.2017

Saar De Buysere @ Mokkakapot

fri 11.11 - thu 22.12.2016

Emma Mortier : An abstract figuration

sun 16.10 - sun 18.12.2016

Merlyn Paridaen : What's the Word

thu 17.11 - mon 12.12.2016

Joke Raes @ The Empty Foxhole

thu 10.11 - sun 11.12.2016

Nicoline Van Stapele @ DE-GENERATIES

sat 01.10 - wed 30.11.2016

Linda Carrara : Boccanera

sat 28.05 - sun 27.11.2016

Lieven Lefere : Time - Space - Existence

sun 16.10 - sun 20.11.2016

Stéphanie Leblon : liminal lyrics

sat 24.09 - sun 13.11.2016

Hannelore Van Dijck @ De Laatste Show

thu 08.09 - sat 29.10.2016

Ritsart Goby : 'Interlude'

thu 01.09 - sat 29.10.2016

Kristof Lemmens @ Poel 17

fri 30.09 - sun 23.10.2016

Ruth van Haren Noman : Fair & Square

tue 11 - fri 21.10.2016

Art Cinema OFFoff : Still Moving

thu 01.09 - sun 16.10.2016

Vicky Lema @ Gallery NavArt

fri 02.09 - sun 09.10.2016

Philip Henderickx : Sentimos

fri 02.09 - sun 09.10.2016

Philip Henderickx & Maaike Leyn : Sentimos

sun 02 - sun 09.10.2016

Saar De Buysere @ P/ROPS

thu 04.08 - thu 29.09.2016

Elisabeth Van Dam : Fragmented Identities

sun 04 - sat 24.09.2016

Juanan Soria : 'Scherven'

sat 10.09.2016

Driemaal Scheepsrecht

fri 01.07 - wed 31.08.2016

Sjoerd Paridaen : Beuys Gardens

fri 08.07 - sun 28.08.2016

Linda Carrara : Arte Forte

fri 08.07 - sun 28.08.2016

Linda Carrara : Still of Peace

sat 07.05 - sun 10.07.2016

Leyla Aydoslu @ Salzburger Kunstverein

thu 30.06 - sun 03.07.2016

Luanda Casella : True Stories

sun 17.04 - sun 26.06.2016

Nicoline Van Stapele : never enough

fri 27.05 - sun 19.06.2016

Lore Rabaut : Amplitude

fri 27 - mon 30.05.2016

Kasper De Vos @ HISK Open Studios 2016

thu 25.02 - sun 29.05.2016

Jean-Marie Bytebier @ Musée d'Ixelles

sat 30.04 - sat 21.05.2016

Sjoerd & Merlyn Paridaen : Coöp

fri 15.04 - sat 14.05.2016

Fase @ YART

fri 29.04 - sun 08.05.2016

Eva Vermeiren : Hommage Expo

sun 10.04 - sun 08.05.2016

Leyla Aydoslu : La Route des Hommes

sat 12.03 - sat 07.05.2016

Lieven Lefere : Great mountains remember me

sat 20.02 - sun 24.04.2016

Ella Littwitz : Tomograma

sat 19.03 - sun 24.04.2016

Ella Littwitz : Regards Partagés

sat 16 - sun 24.04.2016

Jan Delestinne: 'now'

fri 15 - sun 24.04.2016

Zwart Wild : MAP #44

fri 22 - sun 24.04.2016

Corry Vandermassen @ Buitenboord

thu 21 - sun 24.04.2016

Thierry Mortier : Artist Trading Cards

sun 13.03 - sun 10.04.2016

Elly Van Eeghem : Elf na twaalf

fri 26.02 - sat 02.04.2016

Ella Littwitz : Do You Speak Synergy?

sat 19 - sun 20.03.2016

The act of staring at the sun

thu 18.02 - mon 14.03.2016

Conrad Willems @ Draw Attention

thu 03 - sun 13.03.2016

Elly Van Eeghem : Barrière

sat 05 - sun 06.03.2016

Eva Vermeire & Bert Huyghe : On Ice

sun 13.12.2015 - sun 28.02.2016

Felix De Boeck Cabinets #2

fri 04.12.2015 - sun 28.02.2016

Winter Show @ Cecilia Jaime Gallery

sun 10.01 - sun 21.02.2016

Ben Benaouisse @ Kristof De Clercq Gallery

sun 24.01 - sun 21.02.2016

Free Pectoor : Colourbits

thu 18 - sun 21.02.2016

Cecilia Jaime & Saar De Buyser @ BAD

thu 21 - sat 23.01.2016

Elisabeth Van Dam @ ACPA

sun 18.10.2015 - sun 10.01.2016

Leo Gabin : 'A Crackup at the Race Riots'

fri 16.10.2015 - fri 01.01.2016

Sven Boel : The Wall - Paradise

sun 25.10 - sun 20.12.2015

Mario De Brabandere : Works on Paper

fri 02.10 - sat 19.12.2015

Jonas Vansteenkiste @ Fabric Spaces

fri 27.11 - sat 12.12.2015

Art happening LL-EXIT

tue 21.10.2014 - mon 30.11.2015

Elise Lepage: Parkeerkunst

sat 17.10 - sun 29.11.2015

Bart Vansteenkiste : Sculptures

sat 14 - sun 29.11.2015

Ben Benaouisse @ On-rust in Brugge

fri 27 - sun 29.11.2015

Bert Huyghe @ Die Radikale Esthetica

sat 07 - sat 28.11.2015

Saar De Buysere @ Cecilia Jaime Gallery

sat 09.05 - sun 22.11.2015

Jean-Marie Bytebier @ Palazzo Fortuny

sat 21 - sun 22.11.2015

VAN HOREN ZEGGEN

tue 15.09 - sun 15.11.2015

Jonas Vansteenkiste @ C-Mine

sun 08 - thu 12.11.2015

Ritsart Gobyn : 'In the making'

thu 01.10 - sun 01.11.2015

Ritsart Gobyn @ Het Kabinet

sat 10.10 - sun 01.11.2015

Jonas Vansteenkiste @ Line Up

sat 03 - sat 31.10.2015

Cecilia Jaime & Luc Rogiest : Imagine

sat 10 - thu 29.10.2015

Ben Benaouisse : RHIZOOM #4

sat 19.09 - sun 25.10.2015

Mario De Brabandere @ Jan Colle Galery

fri 18.09 - thu 22.10.2015

Conrad Willems @ Secret Kitchen Gallery

fri 16 - sun 18.10.2015

Eddy De Buf @ Depot Deluxe

sat 19.09 - fri 09.10.2015

Ben Benaouisse @ RHIZOOM #3

sat 03 - sun 04.10.2015

Hilde Van Wambeke @ Kunstkader

sat 20.06 - sun 27.09.2015

Wannes Goetschalckx @ Screening

thu 02.07 - sun 27.09.2015

Stéphanie Leblon : Ophelia

sun 30.08 - sun 27.09.2015

Mario De Brabandere @ LOODS12

thu 25.06 - sun 20.09.2015

Jean-Marie Bytebier @ Museum of Elsene

sat 29.08 - sun 13.09.2015

Klaas Van Der Linden : In Transitie

fri 11 - sun 13.09.2015

Line Boogaerts : Art on paper

wed 20.05 - mon 31.08.2015

Jonas Vansteenkiste @ A Gallery Named Sue

thu 25.06 - sun 30.08.2015

Line Boogaerts : Open M

sun 07.06 - sat 22.08.2015

Stéphanie Leblon : "Liquid Bodies"

thu 04.06 - sun 09.08.2015

Tessa Groenewoud : De Witte Muur #14

fri 26.06 - sun 02.08.2015

eric vande Pitte : "Octave de Achtste"

sun 21.06 - sun 26.07.2015

Kristof Van Heeschvelde : Crise d'Identité

fri 10.04 - fri 10.07.2015

Chiara Lammens: genoeg gelachen

sun 21.06 - sun 05.07.2015

Leen Van Tichelen @ Gent Matinee2

fri 05 - sun 28.06.2015

Simon Van Parys @ Arts & Parts

thu 23.04 - thu 18.06.2015

Dominiek Colpaert: Temple of Maybe

sat 09.05 - wed 17.06.2015

Jean-marie Bytebier @ Nouvelles Images

sun 22.03 - sun 14.06.2015

Jean-marie Bytebier @ Roger Raveelmuseum

sat 23.05 - sun 14.06.2015

Niels Ketelers : RAAM#11

sun 03.05 - sun 07.06.2015

Hallveig Agustsdottir @ PAK Gistel

fri 05 - sun 07.06.2015

Jo Michiels : Schilderijen

sun 22.03 - sun 24.05.2015

Nicoline van Stapele: Top Secret

thu 23.04 - sat 16.05.2015

Olivier Goethals: ENTROPIE

fri 15 - sat 16.05.2015

GHENT ART BOOK FAIR

sun 22.03 - sun 03.05.2015

eric vande Pitte @ Galerie Pinsart

fri 10.04 - sun 03.05.2015

Philip Henderickx @ Galerie S&H De Buck

fri 10.04 - sun 03.05.2015

Pieter De Clercq @ Arts & Parts

fri 01 - sun 03.05.2015

Dominiek Colpaert: WILD GRID

fri 24 - sun 26.04.2015

Eva Vermeiren: FORMAL TABLE SETTINGS

sun 01.03 - sun 19.04.2015

Jonas Vansteenkiste: Bunker Archeologie

tue 17.02 - sun 19.04.2015

Jonas Vansteenkiste: IMMERSIE!

thu 02 - sun 05.04.2015

Eddy De Buf: Ondergronds

sat 07.03 - sat 04.04.2015

Kasper Baele @ PERFECT CORRIDA Art Gallery

sat 07.03 - wed 01.04.2015

Robbert Van Wynendaele: La Palma

fri 20 - sun 29.03.2015

Leen Van Tichelen: BLACK BACKBONE

fri 06 - sun 29.03.2015

Gunther Moriau @ CJK

tue 24 - fri 27.03.2015

Ritsart Gobyn @ Ithaka 23

mon 15.12.2014 - sat 28.02.2015

Jeroen Van der Fraenen: Collectie CR1

sat 10.01 - sun 22.02.2015

Sara van Woerden: Paint School

mon 01.12.2014 - sun 01.02.2015

Leen Van Tichelen: Lost Wing

fri 05.12.2014 - sat 31.01.2015

Conrad Willems @ Oneiro Galerie

sun 30.11.2014 - sun 25.01.2015

Niels Ketelers @ CC Stroming Berlare

thu 04.12.2014 - sat 24.01.2015

Ruth Van Haren Noman: MOROZKO

sun 04 - sat 24.01.2015

Marjolein Labeeû: RAAM#6

sat 13.12.2014 - sun 18.01.2015

Chris Rotsaert: Ronse Drawing Prize #46

sat 03 - sun 11.01.2015

Eva Vermeiren: Neighbours Vol.2

sun 30.11 - sat 27.12.2014

Cecilia Jaime: Someone Like You

thu 27.11 - sun 21.12.2014

Jonas Vansteenkiste @ Citadel’arte

fri 07.11 - sun 14.12.2014

Gunther Moriau: mistaken for strangers

fri 21.11 - sun 07.12.2014

Isa D'Hondt @ NVT Galerie

fri 14.11 - sun 07.12.2014

Georgia Kokot @ The Divided Body

thu 04 - sun 07.12.2014

GENT KUNST

thu 04 - sun 07.12.2014

Daniel Libens: Petit retro

sat 11.10 - sun 30.11.2014

Sarah Westphal: Hintersteg

sat 08 - sat 29.11.2014

Juanan Soria @ Cecilia Jaime Gallery

fri 10.10 - sun 23.11.2014

Elke Desutter: FREESPACE 20 'HIDE & SEEK'

wed 01.10 - fri 14.11.2014

Jonas Baeckeland: wilt hard

sun 19.10 - sun 09.11.2014

Nicoline van Stapele: softpower

sun 28.09 - sun 26.10.2014

Isa D'hondt: Buiten de lijnen

sat 27.09 - sun 26.10.2014

Kristof Van Heeschvelde @ Freemen Gallery

mon 25.08 - sat 25.10.2014

FASE: Reis naar het Morgenland

sat 04 - sat 25.10.2014

Line Boogaerts @ Cecilia Jaime Gallery

sun 10.08 - sun 12.10.2014

Annouk Thys @ Galerie TRIANGLE BLEU

wed 01 - sun 05.10.2014

Jeroen Van der Fraenen @ Art The Hague

fri 19 - sun 28.09.2014

Merlyn Paridaen: m0gelijk Gent

sat 13 - sun 14.09.2014

Hanna Waelput @ ZOO - open atelierdagen

sat 09.08.2014

Lore Rabaut: Enclosure

sun 06.07.2014

Eva Vermeiren @ 13b

sat 14 - sun 29.06.2014

Jean-Marie Bytebier: Arture #1

sat 17.05 - sat 28.06.2014

Nicoline Van Stapele: (B)-1

thu 12 - sun 15.06.2014

Elly Van Eeghem: Siedlung

sat 05.04 - sun 25.05.2014

Karen Vermeren: Sarkofagen

thu 15 - sat 24.05.2014

Niels Ketelers @ D!ING X.I exhibition

fri 11.04 - sun 11.05.2014

Line Boogaerts @ TRAFFIC#01

wed 07 - sun 11.05.2014

Jonas Vansteenkiste @ KASK

sun 16.03 - sun 27.04.2014

Pirò Pallaghy: Skin

sun 23.03 - sun 20.04.2014

Karen Vermeren @ CC De Ververij

sun 16.03 - sat 19.04.2014

Karen Vermeren @ Light Cube Art Gallery

sat 01.03 - sun 13.04.2014

Alice De Mont @ CC Hasselt

sun 23.03 - sun 13.04.2014

Karen Vermeren @ Villa De Olmen

sun 02 - sun 23.03.2014

Saar De Buysere: Belledejour

thu 30.01 - sat 15.03.2014

Stéphanie Leblon: HEALTH

sun 26.01 - sun 02.03.2014

Karen Vermeren: het Kabinet #6

sun 12.01 - sun 16.02.2014

Alice De Mont @ Galerie EL

wed 12 - sat 15.02.2014

Dominiek Colpaert: Sneeuwbollen

sun 15.12.2013 - sun 09.02.2014

Lore Rabaut: IM&EX PLICIT

sat 12.10.2013 - sun 02.02.2014

Jean-marie Bytebier: Museum to scale 1/7

sun 08.09.2013 - sun 26.01.2014

Wannes Goetschalckx @ Happy Birthday Dear Academy

sun 15.12.2013 - sat 25.01.2014

Wannes Goetschalckx: 1 HOUSE (hammertime)

wed 01.05 - tue 31.12.2013

Giannina Urmeneta Ottiker @ Vooruit 100

sun 29.09 - sun 22.12.2013

Pieter Declercq @ Middle Gate - Geel '13

sat 28.09 - sat 21.12.2013

Georgia Kokot @ ERROR #21

fri 18.10 - sun 15.12.2013

Jean-marie Bytebier @ DE GARAGE

thu 28.11 - tue 03.12.2013

Gentse Kunstweek 28/11-03/12

sat 07.09 - mon 02.12.2013

Fred Pectoor @ tKlooster Zelzate

sat 30.11 - sun 01.12.2013

fri 04.10 - sun 24.11.2013

Dany Deprez @ de witte muur SPHINX

fri 15 - sun 17.11.2013

Emma van der Put @ Kuiperskaai

mon 16.09 - sun 27.10.2013

ROSTEUX @ straat 30, AZ Sint-Lucas Gent

fri 06.09 - sat 26.10.2013

Lieven Lefere: Simularities

sun 15.09 - sun 20.10.2013

Mario De Brabandere @ D'Apostrof

sat 19 - sun 20.10.2013

Hannelore Celen: SAC DES YEUX

fri 18 - sat 19.10.2013

fri 06.09 - sat 12.10.2013

Jean-Marie Bytebier: a second opinion

fri 04 - sun 06.10.2013

The Big Draw at the Lindenlei

thu 05 - mon 30.09.2013

Chiara Lammens: Wilde Vlammen

thu 06.06 - thu 26.09.2013

Niels Ketelers: Beeldend Oostende

thu 29.08 - sat 21.09.2013

Georgia Kokot @ B Gallery

sat 06.07 - sat 14.09.2013

Ann Decaestecker: brOn

sat 07 - sun 08.09.2013

Tessa Groenewoud @ Trajector Intermezzo

thu 04.07 - sun 18.08.2013

Stéphanie Leblon @ Kortrijk Vlaandert

fri 17.05 - sun 04.08.2013

Lieven Lefere @ Murmuration #2

sat 22.06 - sat 03.08.2013

Alice De Mont: Retroperspectief

fri 12 - sun 21.07.2013

Rein Dufait @ NIGHTSHOP KNOKKE

fri 07.06 - thu 18.07.2013

Rein Dufait: Gunshot

fri 05 - sun 07.07.2013

Katelijne De Corte: Condens

sat 08.06 - sat 06.07.2013

Alice De Mont @ Cecilia Jaime Gallery

wed 26 - sun 30.06.2013

Chiara Lammens: When I became an image

sun 26.05 - wed 12.06.2013

Robbert Van Wynendaele @ NTGent

sat 18.05 - sun 02.06.2013

Annouk Thys: Niet Christ

mon 25.03 - sun 26.05.2013

Georgia Kokot: Hear, hear, Mr. Larkin

fri 26.04 - sat 25.05.2013

Lieven Lefere @ ZOU

sat 04 - sun 12.05.2013

Robbert Van Wynendaele: Alien-Alias

wed 01 - fri 10.05.2013

Elien Ronse @ NVT Galerie

fri 22.03 - sat 04.05.2013

Mario De Brabandere @ BAVART

thu 11 - sat 27.04.2013

Novgorod (Ben Benaouisse): CURATOR

sun 17.03 - sun 21.04.2013

Isa d'Hondt @ galerie budA

thu 18 - sun 21.04.2013

Echange @ Brass

tue 26 - sat 30.03.2013

Elien Ronse: ITHAKA21

sat 19.01 - sat 23.02.2013

Lore Rabaut en Frank Depoorter: InSides

sun 20.01 - sun 10.02.2013

Maaike Leyn: Fijn Stof

sat 17.11 - sun 16.12.2012

Virginie Schreyen: (don't leave) traces

sat 10.11 - sun 02.12.2012

Nele Van Canneyt: Japan. Behind the obvious

fri 09 - sun 25.11.2012

Lieven Lefere: Simularities

sun 21 - sun 28.10.2012

Pirò Pallaghy: Lichtsculpturen

thu 13.09 - sun 21.10.2012

Claude Dendauw @ Centrum voor Jonge Kunst

sun 01.07 - sun 07.10.2012

Samira El Khadraoui: EFEMEER Deinze

sat 09.06 - sun 30.09.2012

Joris Perdieus: RE:Converse #1 Carbon Print

sun 26.08 - sun 23.09.2012

Vicky Lema: Art Architecture Landscape #2

sat 15 - sun 23.09.2012

Claude Dendauw @ Kunst in het Dorp

sat 01 - sun 16.09.2012

Mira Albrecht: KRASJ Ninove

sat 04.08 - sun 09.09.2012

Frank Depoorter & Lore Rabaut: L.I.R.E.

sat 30.06 - sun 12.08.2012

lancering Cecilia Jaime Gallery

fri 13.07 - sun 12.08.2012

eric vande Pitte: Genthof 2012

sat 02.06 - sun 29.07.2012

Ben Benaouisse @ Sint-Jan

sat 07 - sun 08.07.2012

Art Cinema OFFoff: ART TRACK

sun 03.06 - sun 01.07.2012

Claude Dendauw-Imbo @ laborArtorium

thu 23.02 - sun 13.05.2012

Wannes Goetschalckx / 1 WITHOUT

fri 11 - sun 13.05.2012

Claude Dendauw-Imbo @ Huntenkunst

sun 11.03 - sun 15.04.2012

Hanna Waelput: ik denk dat dit de tafel was

sun 12.02 - sun 25.03.2012

Simon van Parys: III is a crowd

sat 03 - sat 24.03.2012

Maaike Leyn: After barking

wed 22.02 - tue 13.03.2012

Wannes Goetschalckx: 1 WITHOUT

thu 26.01 - sat 18.02.2012

Juan Duque : Mediations

tue 10.01 - fri 10.02.2012

Rosteux: natuurlijke schilderijen

fri 13.01 - sat 04.02.2012

Annouk Thys: Onderstroom

thu 01.11 - fri 03.02.2012

Leo Gabin: Privacy

sun 18.12.2011 - mon 30.01.2012

Marie-Laure Delaby: Parcours

sat 29.10.2011 - sun 22.01.2012

eric vande Pitte: L'annunciation

sat 03.12.2011 - sat 21.01.2012

Sarah Westphal: Gehirn, Gestirn, Gestein

sat 05.11 - sat 31.12.2011

Dany Deprez: Zwerfbeelden

fri 11.11 - sat 31.12.2011

Philip Henderickx: Portrait Vivant

sun 27.11 - sun 25.12.2011

Giannina Urmeneta Ottiker in Croxhapox

sun 30.10 - sun 04.12.2011

Ian Kesteleyn: we used to be friends

thu 27.10 - sat 03.12.2011

Jean-Marie Bytebier: Interstice

sun 18.09 - sun 27.11.2011

eric vande Pitte in EXIT 11

sat 03 - sun 25.09.2011

Nele Van Canneyt: Stilled

sun 21.08 - sun 18.09.2011

Mario De Brabandere: van stof tot asse

fri 12 - mon 15.08.2011

Cecilia Jaime in Caermerklooster

sat 16.07 - sun 14.08.2011

Nele Van Canneyt: suspicious landscapes

sun 22.05 - fri 22.07.2011

Sarah Eechaut: Slowly we unfold

sat 09 - sun 17.07.2011

Simon van Parys: TurboCharged!

fri 24.06 - sun 03.07.2011

Maaike Leyn: Dogs, babushka's and tents

sun 05.06 - fri 01.07.2011

Juan Duque: Uncertainty

sat 21.05 - thu 30.06.2011

Claude Dendauw in Lineair

sun 13.02 - sun 19.06.2011

Juan Duque: Tussenruimte

fri 20.05 - sun 19.06.2011

Nicoline Van Stapele: Strictly Rabbit

fri 27.05 - thu 09.06.2011

Sander Buyck: West Bank Walls

fri 06 - sun 22.05.2011

Hugo Azcuy Castillo: Sounddish

sat 14 - mon 16.05.2011

Juan Duque in Tate Modern

thu 31.03 - sun 15.05.2011

Hugo Azcuy Castillo: Art Center HOres

fri 01.04 - sun 01.05.2011

Joris Perdieus: Lenscloud

fri 01 - sat 30.04.2011

Juan Duque in FLACC

sun 13.03 - sat 23.04.2011

Stéphanie Leblon: Kings of sleep

tue 12 - fri 15.04.2011

Art Cinema OFFoff: kinderatelier

fri 25 - thu 31.03.2011

Berten Jaekers: Black box, white house

sat 05.02 - sun 20.03.2011

Rein Dufait: Tookonooka

thu 17 - sun 20.03.2011

eric vande Pitte: ADEMbenemend

sat 12.02 - sat 05.03.2011

Koen Pattyn: The place where I left things

sun 16.01 - sun 13.02.2011

eric vande Pitte: Galerie ES

fri 10 - fri 31.12.2010

Sarah Eechaut: Enfin

mon 27 - thu 30.12.2010

Art Cinema OFFoff: eXPerIMenTaL kIDs

thu 11.11 - sun 19.12.2010

Mario De Brabandere: Cf. natuur 2

thu 18.11 - sun 19.12.2010

Het Grote Ongeduld! XTRa

sat 20.11 - sat 18.12.2010

Diederick Nuyttens: Manipulation

sun 26.09 - sun 14.11.2010

Mario De Brabandere in Galerie De Ziener

sun 10 - sun 31.10.2010

Juan Duque: Fuego Fatuo

fri 01 - sun 31.10.2010

Tinka Pittoors in FLACC

sun 12.09 - sun 24.10.2010

Stéphanie Leblon: Coup de Ville

sat 11.09 - sun 24.10.2010

Oshin Albrecht: Meer

fri 01 - sat 23.10.2010

Philip Henderickx: Behind

thu 16.09 - thu 14.10.2010

Melika Ngombe: GO-Between

wed 01.09 - fri 01.10.2010

Artcinema OFFoff: Call for entries

thu 19.08 - sun 26.09.2010

Tinka Pittoors: Gasthoven 2010

mon 02.08 - mon 20.09.2010

Tinka Pittoors in Sattel

mon 17.05 - sun 19.09.2010

Elise Lepage: Woord in Beeld

sat 14.08 - wed 15.09.2010

Eric vande Pitte in CC Hasselt

sun 29.08 - sun 12.09.2010

Claude Dendauw: Kabinet der Zinnen

fri 13 - mon 30.08.2010

Eric vande Pitte in le Coin C Gallery

wed 25 - sun 29.08.2010

Juan Duque: Works

sat 28 - sun 29.08.2010

Oshin Albrecht: Weekend #10

sun 30.05 - sun 22.08.2010

Tinka Pittoors in Pocketroom

sun 04.07 - sun 01.08.2010

Stéphanie Leblon: Summershow

thu 01 - sat 31.07.2010

call for entries: DANSCAMDANSE #04

thu 15 - mon 26.07.2010

Cecilia Jaime: Summer Show

tue 06 - fri 16.07.2010

Art Cinema OFFoff: kinderatelier

thu 08 - sun 11.07.2010

Brantt in BootHuisBrauHaus

sat 12.06 - sat 10.07.2010

Cecilia Jaime in GC Ten Noey

fri 07.05 - sun 04.07.2010

Marie-Laure Delaby: Cité / Mons-Brugge #3

fri 14 - sun 16.05.2010

Juan Duque: No Soul for Sale

sat 17.04 - thu 13.05.2010

Stéphanie Leblon: Roots

sun 11.04 - sun 09.05.2010

Nicoline van Stapele in Kanazawa Art Port

sat 27.03 - sun 18.04.2010

Liesbeth Van Lancker in De Nieuwe Vaart

tue 13 - fri 16.04.2010

workshop Experimentele Film voor Kids

mon 01 - wed 31.03.2010

Tinka Pittoors in M'ATUVU

fri 22.01 - sat 06.03.2010

Pieter Degand in De Witte Zaal

sat 16.01 - sun 28.02.2010

Dany Deprez: TRANSMISSIES

sat 16.01 - sun 21.02.2010

Nicoline van Stapele: PINSART

wed 17 - thu 18.02.2010

Flo Flamme: Screenings

sun 27.12.2009 - sun 07.02.2010

Claude Dendauw-Imbo : UsEUm

fri 11.12.2009 - sat 30.01.2010

Jasper Rigole: AON prijs voor beeldende kunst 2009.

sat 12.09 - fri 13.11.2009

Cecilia Jaime op OMTRENT HANDEN

sun 11.10 - sun 01.11.2009

Carole Vanderlinden: Crox 316

sat 10.10 - sun 01.11.2009

Patrick Verlaak: ZICH ORIËNTEREN

tue 15.09 - sat 31.10.2009

Lore Rabaut op Passionele Moord

sat 12.09 - sun 11.10.2009

Saar De Buysere: Uitnodiging

sun 12.07 - sun 04.10.2009

Sofie Muller: De Oversteek

tue 22 - sun 27.09.2009

Maaike Leyn: UNIVERSAM

thu 03 - sun 20.09.2009

Cecilia Jaime op HEART/THINKERS

sat 27.06 - sun 13.09.2009

Sofie Muller: MEMENTO

sat 18 - mon 27.07.2009

Rosteux schilderijen: Organic Pact c2

sun 19.04 - sun 12.07.2009

Hedwig Houben: Uitnodiging

wed 01 - sat 11.07.2009

Tinka Pittoors: ERROR #13

sun 10.05 - sun 21.06.2009

Stéphanie Leblon: De Opgemeten Toestand

sat 23.05 - sun 21.06.2009

Tinka Pittoors in Freeman Gallery

fri 19 - sat 20.06.2009

Slotfeest OFFOFF

sat 29.11.2008 - sun 24.05.2009

Tinka Pittoors: Verbeke Foundation

sat 29.11.2008 - sun 24.05.2009

Gunther Moriau in Verbeke Foundation

thu 30.04 - sat 02.05.2009

De performer en het witte doek

sat 28.03 - fri 24.04.2009

Hedwig Houben

thu 16 - sat 18.04.2009

Tinka Pittoors op tentoonstelling

mon 12.01 - tue 31.03.2009

Winter 2009

sun 11.01 - sun 22.02.2009

Tinka Pittoors: WALD-HEIM

mon 19.01 - sat 14.02.2009

Hans van Hoorebeke op tentoonstelling

fri 12.09 - sun 23.11.2008

Sofie Muller op "Markiezin zoekt kunst"

sun 02 - sun 23.11.2008

Tinka Pittoorsop tentoonstelling

thu 04.09 - sat 22.11.2008

SOFIE MULLER: "Über Menschen".

thu 25.09 - fri 21.11.2008

Sofie Muller: "Corpus Delicti"

sun 21.09 - sun 26.10.2008

Carole Vanderlinden in galerie De Stijl

wed 08 - sat 11.10.2008

Special OFFoff/Filmfestival

fri 12.09 - thu 09.10.2008

Nicoline van Stapele: Uitnodiging BERTA 2

fri 19 - sun 21.09.2008

Rosteux: paintings

thu 11 - sun 14.09.2008

Sofie Muller: Antwerp Sculpture Show

fri 22.08 - wed 10.09.2008

Carole Vanderlinden: Outside-Inside

sun 27.07 - wed 27.08.2008

Peter Puype: BROOKLYN DODGERS

fri 01 - sun 17.08.2008

Peter Puype: Zomers Sfeerbeheer

sun 29.06 - sun 27.07.2008

Stéphanie Leblon op "Summer Show"

thu 05.06 - fri 04.07.2008

BRANTT: solotentoonstelling ‘Horizon’

sat 21 - sun 22.06.2008

Kurt Duyck: tentoonstelling Weekend #2

fri 30.05 - sun 15.06.2008

Peter Puype: THE ART OF WRONG INTENTIONS

sat 24 - sun 25.05.2008

Fred Pectoor: “Light & Shadow”

sat 15.12.2007 - sun 04.05.2008

Sofie Muller op tentoonstelling: Nomansland

wed 30.04 - sun 04.05.2008

Uitnodiging van Brantt

thu 13.03 - sat 03.05.2008

Peter Puype: SCRATCH THE SURFACE

fri 04.04 - sat 03.05.2008

Ilse Monkerhey: Opening tentoonstelling

sat 10.11.2007 - sat 26.04.2008

Sofie Muller: Ziekte, tussen Lichaam en Geest

sat 01.03 - fri 25.04.2008

Gunther Moriau at BELvue Museum in Brussels

sun 23.03 - sun 06.04.2008

Peter Puype: IN DEN BOUW ˆ Solo

sat 01 - sun 30.03.2008

Cecilia Jaime:Tentoonstelling

wed 20.02 - wed 12.03.2008

Sofie Muller op tentoonstelling: Feminiene

fri 29.02 - sun 02.03.2008

Saar De Buysere: ROTS.WOL

wed 19.09.2007 - thu 31.01.2008

Peter Puype: 'High Definition, High Visibility'

sat 01 - mon 31.12.2007

Guy Slabbinck: Schilderijen

thu 13 - sat 15.12.2007

Stijn Van Dorpe: UITNODIGING

fri 07 - sun 09.12.2007

Jan Vandendorpe: Tentoonstelling VRAUW

fri 09 - sun 18.11.2007

Uitnodiging van Brantt : 50/25

thu 11 - sun 14.10.2007

Festivalkoorts in Art Cinema OFFoff!

sun 23.09 - sun 07.10.2007

Wouter Cox op INDIAN SUMMER

sat 01 - sun 23.09.2007

Stijn Van Dorpe: CROX 226

thu 20 - sun 23.09.2007

Stijn Van Dorpe: Madeingent

thu 26.07 - sun 05.08.2007

BRANTT op 50/25 in Cypres Galerie te Leuven

fri 11.05 - sun 08.07.2007

PUSHING THE CANVAS

fri 27.04 - sat 30.06.2007

Fototentoonstelling Ramahete

fri 11 - sat 26.05.2007

STORT (de muur weet het)

sun 22.04 - sun 13.05.2007

Christophe Lezaire in Den Bouw

mon 02 - sun 29.04.2007

Cecilia Jaime: REGISTROS + Recent work

thu 29.03 - sun 22.04.2007

Gunther Moriau op ACTIONFIELDS

thu 15.03 - sat 21.04.2007

Nathalie Vanheule op 'We fake beauty'

sat 03.03 - sun 08.04.2007

Hedwig Brouckaert op 20 jaar De Ziener vzw

fri 24.11.2006 - sat 31.03.2007

Brantt in Kunstetalage AZ Sint-Jan, Musea Brugge

sat 17 - sun 18.03.2007

"Obsessieve verhalen" door KaG

sat 17 - sun 18.02.2007

Living project op kulturama in Leuven

fri 02 - sun 04.02.2007

Brantt op SHOTS, Hasselt

fri 01.12.2006 - sat 06.01.2007

Stéphanie Leblon in Popville

sat 28.10 - fri 22.12.2006

Frank Depoorter op "WITTEZAAL"

sun 29.10 - sun 03.12.2006

Els Soetaert op expositie Springfall

fri 24 - sun 26.11.2006

Ludwig van...

fri 30.06 - sun 02.07.2006

Ruben Kindermans

sun 21.05 - sun 11.06.2006

Wim de Maat in "Den Bouw"

fri 19.05 - mon 05.06.2006

Brantt 'launched', Oude Kerk, Vichte

thu 27.04 - wed 03.05.2006

Atelier Poco Loco in Begga Convent

thu 23.02 - thu 06.04.2006

Carole Vanderlinden in In-Between

sat 18.06 - sun 24.07.2005

Fried, de Bievre, Renneboog @ CCNOA

sun 19.06 - sun 10.07.2005

Wouter Cox op Crox 145 / BASICS #2

sun 19.06 - sun 10.07.2005

Els Soetaert op Crox 145 / BASICS #2

sun 05.06 - sun 03.07.2005

Waregem BE-PART: Resident # 1: Dany Deprez

sun 01.05 - thu 30.06.2005

Romance op FAIRECOURT mei/juni 2005 (FR)

sat 18 - sat 25.06.2005

Wouter Cox op STATE OF WASTE festival

sat 04 - sun 19.06.2005

Maria Degrève

fri 10 - sun 19.06.2005

Comme vous voulez: Wouter Cox

fri 10 - sun 19.06.2005

Comme vous voulez: Frank Depoorter

sat 14 - sun 15.05.2005

Utopia

sat 05.03 - sun 03.04.2005

Planet Gender in Gent

sat 05.03 - sun 03.04.2005

Els Soetaert exposeert op Planet Gender

sat 05 - sun 13.03.2005

Open Atelier Wouter Cox

sun 31.10.2004 - sun 16.01.2005

Schöner Wonen, kunst van heden voor alle dagen

sat 27.11 - sat 04.12.2004

Romance at Leuven Kort

fri 22 - mon 25.10.2004

Fabrice Chan-Chiang, 'CloseUp'