vr 18.05 - zo 03.06.2018

Eddy De Buf : Civil Disobedience

za 14.04 - ma 21.05.2018

Lore Smolders @ Stimulans 18

vr 18 - ma 21.05.2018

Pieter De Clercq @ HISK Open Studios

zo 25.03 - za 19.05.2018

Karel Verhoeven : Anything Can B_A Car

do 05.04 - zo 06.05.2018

Joke Raes : Wild Walks

do 22.03 - zo 06.05.2018

Kasper De Vos @ Lust, Laughter, Liquor

vr 20.04 - zo 06.05.2018

Annouk Thys : de laatste Zit

vr 16.03 - za 05.05.2018

Bram Vanderbeke @ O.o Invited

do 05 - zo 29.04.2018

Free Pectoor : The Eroded Series

di 17 - zo 22.04.2018

BRUT @ Milan Design Week

za 17.03 - zo 15.04.2018

Bert Huyghe : Fair & Square 2

vr 16.03 - vr 13.04.2018

Linde Dumolein & Gerben Gysels : ABC

zo 18.03 - wo 04.04.2018

Leyla Aydoslu : Visited

zo 04 - za 31.03.2018

Jean-Marie Bytebier @ re(D.)

zo 25.02 - zo 25.03.2018

Willem Cole : I.A.N.A.

zo 04 - zo 25.03.2018

Ritsart Gobyn @ galerie D'APOSTROF

di 20 - do 22.03.2018

Dolores Bouckaert @ Kaaitheater

zo 25.02 - zo 18.03.2018

Leyla Aydoslu : On Materiality

do 08 - vr 09.03.2018

Dolores Bouckaert @ KAAP

wo 17.01 - za 03.03.2018

Leo Gabin @ Me, me, me, me...

za 17.02 - za 03.03.2018

Roeland Zijlstra : merde

wo 25.10.2017 - zo 25.02.2018

Mario De Brabandere @ (Un)wordly

vr 17.11.2017 - zo 25.02.2018

Kasper De Vos @ Ecco Homo. Zie de Mens

do 25.01 - zo 25.02.2018

Tim Onderbeke : Concrete Poetry

vr 12.01 - zo 25.02.2018

Kasper De Vos @ Barbé Urbain

ma 29.01 - zo 25.02.2018

Lou Terryn : Kunstenaar van de maand

za 13.01 - za 24.02.2018

Maranne Walravens : Less or more

do 08 - zo 11.02.2018

Mario De Brabandere @ Art Rotterdam

do 08 - zo 11.02.2018

Leyla Aydoslu @ Art Rotterdam

za 23.12.2017 - zo 14.01.2018

Isa D'hondt : Werk op papier

za 25.11.2017 - za 13.01.2018

Emma Mortier : Paintings and Drawings

zo 29.10.2017 - zo 07.01.2018

Frank Depoorter : 'Zijlicht'

zo 19.11 - zo 17.12.2017

Cecilia Jaime Solo Show

za 14.10 - zo 03.12.2017

Kasper De Vos @ Trust in the enexpected

za 18.11 - za 02.12.2017

Joke Raes @ Kunst In Huis

zo 22.10 - zo 26.11.2017

Stéphanie Leblon : 'Fused Motions'

zo 29.10 - zo 26.11.2017

Kristof Van Heeschvelde @ 'You can't'

vr 01.09 - zo 12.11.2017

Thomas Kuijpers @ FOAM

zo 10.09 - za 04.11.2017

Meggy Rustamova : Light Displacement

vr 08.09 - za 07.10.2017

Irja Syvertsen : 'Shapeshifters'

za 27.05 - zo 24.09.2017

Carlos Caballero : Cuban Art Now

vr 22 - zo 24.09.2017

Thomas Kuijpers @ Unseen

zo 02.07 - zo 03.09.2017

Jorge Manilla @ Celibataire Divas

do 31.08 - zo 03.09.2017

Kasper De Vos @ NADAR

vr 01 - zo 03.09.2017

Bert Huyghe : Teer 51

zo 02.07 - di 15.08.2017

Isa D'Hondt : Inner Nature 1

do 27.07 - za 05.08.2017

William Phlips @ Galerie BeauSite

do 01.06 - wo 26.07.2017

Kristof Lemmens : 'Le Voyeur Excercices'

zo 28.05 - zo 02.07.2017

Dolores Bouckaert @ Jan Dhaese Galerie

vr 30.06 - za 01.07.2017

Steven Messiaen : Unstable

zo 07.05 - za 24.06.2017

Jean-Marie Bytebier : A Forest Bathing

ma 22.05 - zo 18.06.2017

Carlos Caballero : 'Een Groep'

za 06.05 - zo 11.06.2017

Guy Slabbinck : Once we were painters

zo 14.05 - zo 11.06.2017

Marjoleine Labeeû @ Jan Colle Galerij

za 03 - zo 11.06.2017

Brantt : Roots

di 06.06.2017

Dolly Bing Bing : Bang

vr 05 - zo 28.05.2017

Emma Mortier @ Zebrastraat

do 20.04 - zo 21.05.2017

Stéphanie Leblon : Disclosure

za 08.04 - za 06.05.2017

Leyla Aydoslu : 'Out of the Blue'

za 11.02 - do 16.03.2017

Saar De Buysere @ Kamer 108

za 14.01 - za 11.03.2017

Bert Huyghe @ Rossi Contemporary

za 07.01 - wo 08.03.2017

Carlos Caballero : '28'

vr 20.01 - za 04.03.2017

Lieven Lefere : Dark Ground

za 26.11.2016 - di 28.02.2017

Lieven Lefere : Denkbeeldige Grenzen

za 21.01 - zo 26.02.2017

Joke Raes @ BYPASS

vr 27.01 - vr 24.02.2017

Wannes Goetschalckx : 'Stuck'

do 15.12.2016 - zo 12.02.2017

Topo Copy @ De Witte Muur #19

zo 30.10.2016 - zo 08.01.2017

Jean-Marie Bytebier @ Emergent

za 01.10.2016 - zo 08.01.2017

Veerle Tytgat : Manufactuur 3.0

zo 04.12.2016 - vr 06.01.2017

Saar De Buysere @ Mokkakapot

vr 11.11 - do 22.12.2016

Emma Mortier : An abstract figuration

zo 16.10 - zo 18.12.2016

Merlyn Paridaen : What's the Word

do 17.11 - ma 12.12.2016

Joke Raes @ The Empty Foxhole

do 10.11 - zo 11.12.2016

Nicoline Van Stapele @ DE-GENERATIES

za 01.10 - wo 30.11.2016

Linda Carrara : Boccanera

za 28.05 - zo 27.11.2016

Lieven Lefere : Time - Space - Existence

zo 16.10 - zo 20.11.2016

Stéphanie Leblon : liminal lyrics

za 24.09 - zo 13.11.2016

Hannelore Van Dijck @ De Laatste Show

do 08.09 - za 29.10.2016

Ritsart Goby : 'Interlude'

do 01.09 - za 29.10.2016

Kristof Lemmens @ Poel 17

vr 30.09 - zo 23.10.2016

Ruth van Haren Noman : Fair & Square

di 11 - vr 21.10.2016

Art Cinema OFFoff : Still Moving

do 01.09 - zo 16.10.2016

Vicky Lema @ Gallery NavArt

vr 02.09 - zo 09.10.2016

Philip Henderickx : Sentimos

zo 02 - zo 09.10.2016

Saar De Buysere @ P/ROPS

zo 04 - za 24.09.2016

Juanan Soria : 'Scherven'

za 10.09.2016

Driemaal Scheepsrecht

vr 01.07 - wo 31.08.2016

Sjoerd Paridaen : Beuys Gardens

vr 08.07 - zo 28.08.2016

Linda Carrara : Arte Forte

vr 08.07 - zo 28.08.2016

Linda Carrara : Still of Peace

za 07.05 - zo 10.07.2016

Leyla Aydoslu @ Salzburger Kunstverein

do 30.06 - zo 03.07.2016

Luanda Casella : True Stories

zo 17.04 - zo 26.06.2016

Nicoline Van Stapele : nooit genoeg

vr 27.05 - zo 19.06.2016

Lore Rabaut : Amplitude

do 25.02 - zo 29.05.2016

Jean-Marie Bytebier @ Museum Van Elsene

za 30.04 - za 21.05.2016

Sjoerd & Merlyn Paridaen : Coöp

vr 15.04 - za 14.05.2016

Fase @ YART

vr 29.04 - zo 08.05.2016

Eva Vermeiren : Hommage Expo

zo 10.04 - zo 08.05.2016

Leyla Aydoslu : La Route des Hommes

za 20.02 - zo 24.04.2016

Ella Littwitz : Tomograma

za 19.03 - zo 24.04.2016

Ella Littwitz : Regards Partagés

za 16 - zo 24.04.2016

Jan Delestinne: 'nu'

vr 15 - zo 24.04.2016

Zwart Wild : MAP #44

vr 22 - zo 24.04.2016

Corry Vandermassen @ Buitenboord

zo 13.03 - zo 10.04.2016

Elly Van Eeghem : Elf na twaalf

vr 26.02 - za 02.04.2016

Ella Littwitz : Do You Speak Synergy?

za 19 - zo 20.03.2016

The act of staring at the sun

do 18.02 - ma 14.03.2016

Conrad Willems @ Draw Attention

do 03 - zo 13.03.2016

Elly Van Eeghem : Barrière

za 05 - zo 06.03.2016

Eva Vermeire & Bert Huyghe : On Ice

zo 13.12.2015 - zo 28.02.2016

Kabinetten Felix De Boeck #2

vr 04.12.2015 - zo 28.02.2016

Winter Show @ Cecilia Jaime Gallery

zo 24.01 - zo 21.02.2016

Free Pectoor : Colourbits

do 18 - zo 21.02.2016

Cecilia Jaime & Saar De Buyser @ BAD

do 21 - za 23.01.2016

Elisabeth Van Dam @ ACPA

zo 18.10.2015 - zo 10.01.2016

Leo Gabin : 'A Crackup at the Race Riots'

vr 16.10.2015 - vr 01.01.2016

Sven Boel : The Wall - Paradise

zo 25.10 - zo 20.12.2015

Mario De Brabandere : Works on Paper

vr 02.10 - za 19.12.2015

Jonas Vansteenkiste @ Fabric Spaces

vr 27.11 - za 12.12.2015

Kunsthappening LL-EXIT

di 21.10.2014 - ma 30.11.2015

Elise Lepage: Parkeerkunst

za 17.10 - zo 29.11.2015

Bart Vansteenkiste : Sculpturen

za 14 - zo 29.11.2015

Ben Benaouisse @ On-rust in Brugge

vr 27 - zo 29.11.2015

Bert Huyghe @ Die Radikale Esthetica

za 09.05 - zo 22.11.2015

Jean-Marie Bytebier @ Palazzo Fortuny

za 21 - zo 22.11.2015

VAN HOREN ZEGGEN

di 15.09 - zo 15.11.2015

Jonas Vansteenkiste @ C-Mine

zo 08 - do 12.11.2015

Ritsart Gobyn : 'In the making'

do 01.10 - zo 01.11.2015

Ritsart Gobyn @ Het Kabinet

za 10.10 - zo 01.11.2015

Jonas Vansteenkiste @ Line Up

za 10 - do 29.10.2015

Ben Benaouisse : RHIZOOM #4

za 19.09 - zo 25.10.2015

Mario De Brabandere @ Jan Colle Galerij

vr 18.09 - do 22.10.2015

Conrad Willems @ Secret Kitchen Gallery

vr 16 - zo 18.10.2015

Eddy De Buf @ Depot Deluxe

za 19.09 - vr 09.10.2015

Ben Benaouisse @ RHIZOOM #3

za 03 - zo 04.10.2015

Hilde Van Wambeke @ Kunstkader

za 20.06 - zo 27.09.2015

Wannes Goetschalckx @ Screening

do 02.07 - zo 27.09.2015

Stéphanie Leblon : Ophelia

zo 30.08 - zo 27.09.2015

Mario De Brabandere @ LOODS12

do 25.06 - zo 20.09.2015

Jean-Marie Bytebier @ Museum van Elsene

za 29.08 - zo 13.09.2015

Klaas Van Der Linden : In Transitie

vr 11 - zo 13.09.2015

Line Boogaerts : Art on paper

do 25.06 - zo 30.08.2015

Line Boogaerts : Open M

zo 07.06 - za 22.08.2015

Stéphanie Leblon : "Liquid Bodies"

do 04.06 - zo 09.08.2015

Tessa Groenewoud : De Witte Muur #14

vr 26.06 - zo 02.08.2015

eric vande Pitte : "Octave de Achtste"

vr 10.04 - vr 10.07.2015

Chiara Lammens: genoeg gelachen

zo 21.06 - zo 05.07.2015

Leen Van Tichelen @ Gent Matinee2

vr 05 - zo 28.06.2015

Simon Van Parys @ Arts & Parts

do 23.04 - do 18.06.2015

Dominiek Colpaert: Temple of Maybe

za 09.05 - wo 17.06.2015

Jean-marie Bytebier @ Nouvelles Images

zo 22.03 - zo 14.06.2015

Jean-marie Bytebier @ Roger Raveelmuseum

za 23.05 - zo 14.06.2015

Niels Ketelers : RAAM#11

zo 03.05 - zo 07.06.2015

Hallveig Agustsdottir @ PAK Gistel

vr 05 - zo 07.06.2015

Jo Michiels : Schilderijen

zo 22.03 - zo 24.05.2015

Nicoline van Stapele: Top Secret

do 23.04 - za 16.05.2015

Olivier Goethals: ENTROPIE

vr 15 - za 16.05.2015

GHENT ART BOOK FAIR

zo 22.03 - zo 03.05.2015

eric vande Pitte @ Galerie Pinsart

vr 10.04 - zo 03.05.2015

Philip Henderickx @ Galerie S&H De Buck

vr 10.04 - zo 03.05.2015

Pieter De Clercq @ Arts & Parts

vr 01 - zo 03.05.2015

Dominiek Colpaert: WILD GRID

vr 24 - zo 26.04.2015

Eva Vermeiren: FORMAL TABLE SETTINGS

zo 01.03 - zo 19.04.2015

Jonas Vansteenkiste: Bunker Archeologie

di 17.02 - zo 19.04.2015

Jonas Vansteenkiste: IMMERSIE!

do 02 - zo 05.04.2015

Eddy De Buf: Ondergronds

za 07.03 - wo 01.04.2015

Robbert Van Wynendaele: La Palma

vr 20 - zo 29.03.2015

Leen Van Tichelen: BLACK BACKBONE

vr 06 - zo 29.03.2015

Gunther Moriau @ CJK

di 24 - vr 27.03.2015

Ritsart Gobyn @ Ithaka 23

ma 15.12.2014 - za 28.02.2015

Jeroen Van der Fraenen: Collectie CR1

za 10.01 - zo 22.02.2015

Sara van Woerden: Paint School

ma 01.12.2014 - zo 01.02.2015

Leen Van Tichelen: Lost Wing

vr 05.12.2014 - za 31.01.2015

Conrad Willems @ Oneiro Galerie

zo 30.11.2014 - zo 25.01.2015

Niels Ketelers @ CC Stroming Berlare

do 04.12.2014 - za 24.01.2015

Ruth Van Haren Noman: MOROZKO

zo 04 - za 24.01.2015

Marjolein Labeeû: RAAM#6

za 13.12.2014 - zo 18.01.2015

Chris Rotsaert: Ronse Drawing Prize #46

za 03 - zo 11.01.2015

Eva Vermeiren: Neighbours Vol.2

zo 30.11 - za 27.12.2014

Cecilia Jaime: Someone Like You

do 27.11 - zo 21.12.2014

Jonas Vansteenkiste @ Citadel’arte

vr 07.11 - zo 14.12.2014

Gunther Moriau: mistaken for strangers

vr 21.11 - zo 07.12.2014

Isa D'Hondt @ NVT Galerie

vr 14.11 - zo 07.12.2014

Georgia Kokot @ The Divided Body

do 04 - zo 07.12.2014

GENT KUNST

do 04 - zo 07.12.2014

Daniel Libens: Petit retro

za 11.10 - zo 30.11.2014

Sarah Westphal: Hintersteg

za 08 - za 29.11.2014

Juanan Soria @ Cecilia Jaime Gallery

wo 01.10 - vr 14.11.2014

Jonas Baeckeland: wilt hard

zo 19.10 - zo 09.11.2014

Nicoline van Stapele: softpower

zo 28.09 - zo 26.10.2014

Isa D'hondt: Buiten de lijnen

ma 25.08 - za 25.10.2014

FASE: Reis naar het Morgenland

zo 10.08 - zo 12.10.2014

Annouk Thys @ Galerie TRIANGLE BLEU

vr 19 - zo 28.09.2014

Merlyn Paridaen: m0gelijk Gent

zo 06.07.2014

Eva Vermeiren @ 13b

za 14 - zo 29.06.2014

Jean-Marie Bytebier: Arture #1

za 17.05 - za 28.06.2014

Nicoline Van Stapele: (B)-1

do 12 - zo 15.06.2014

Elly Van Eeghem: Siedlung

za 05.04 - zo 25.05.2014

Karen Vermeren: Sarkofagen

vr 11.04 - zo 11.05.2014

Line Boogaerts @ TRAFFIC#01

wo 07 - zo 11.05.2014

Jonas Vansteenkiste @ KASK

zo 16.03 - zo 27.04.2014

Pirò Pallaghy: Skin

zo 23.03 - zo 20.04.2014

Karen Vermeren @ CC De Ververij

zo 16.03 - za 19.04.2014

Karen Vermeren @ Light Cube Art Gallery

za 01.03 - zo 13.04.2014

Alice De Mont @ CC Hasselt

zo 23.03 - zo 13.04.2014

Karen Vermeren @ Villa De Olmen

zo 02 - zo 23.03.2014

Saar De Buysere: Belledejour

do 30.01 - za 15.03.2014

Stéphanie Leblon: HEALTH

zo 26.01 - zo 02.03.2014

Karen Vermeren: het Kabinet #6

zo 12.01 - zo 16.02.2014

Alice De Mont @ Galerie EL

wo 12 - za 15.02.2014

Dominiek Colpaert: Sneeuwbollen

zo 15.12.2013 - zo 09.02.2014

Lore Rabaut: IM&EX PLICIT

za 12.10.2013 - zo 02.02.2014

Jean-marie Bytebier: Museum to scale 1/7

zo 15.12.2013 - za 25.01.2014

Wannes Goetschalckx: 1 HOUSE (hammertime)

wo 01.05 - di 31.12.2013

Giannina Urmeneta Ottiker @ Vooruit 100

zo 29.09 - zo 22.12.2013

Pieter Declercq @ Middle Gate - Geel '13

za 28.09 - za 21.12.2013

Georgia Kokot @ ERROR #21

vr 18.10 - zo 15.12.2013

Jean-marie Bytebier @ DE GARAGE

do 28.11 - di 03.12.2013

Gentse Kunstweek 28/11-03/12

za 07.09 - ma 02.12.2013

Fred Pectoor @ tKlooster Zelzate

za 30.11 - zo 01.12.2013

eric vande Pitte: Le Coup de Foudre

vr 04.10 - zo 24.11.2013

Dany Deprez @ de witte muur SPHINX

vr 15 - zo 17.11.2013

Emma van der Put @ Kuiperskaai

ma 16.09 - zo 27.10.2013

ROSTEUX @ straat 30, AZ Sint-Lucas Gent

vr 06.09 - za 26.10.2013

Lieven Lefere: Simularities

zo 15.09 - zo 20.10.2013

Mario De Brabandere @ D'Apostrof

za 19 - zo 20.10.2013

Hannelore Celen: SAC DES YEUX

vr 18 - za 19.10.2013

Artcinema OFFoff wordt 10 jaar !

vr 06.09 - za 12.10.2013

Jean-Marie Bytebier: a second opinion

vr 04 - zo 06.10.2013

The Big Draw op de Lindenlei

do 05 - ma 30.09.2013

Chiara Lammens: Wilde Vlammen

do 06.06 - do 26.09.2013

Niels Ketelers: Beeldend Oostende

do 29.08 - za 21.09.2013

Georgia Kokot @ B Gallery

za 06.07 - za 14.09.2013

Ann Decaestecker: brOn

do 04.07 - zo 18.08.2013

Stéphanie Leblon @ Kortrijk Vlaandert

vr 17.05 - zo 04.08.2013

Lieven Lefere @ Murmuration #2

za 22.06 - za 03.08.2013

Alice De Mont: Retroperspectief

vr 12 - zo 21.07.2013

Rein Dufait @ NIGHTSHOP KNOKKE

vr 07.06 - do 18.07.2013

Rein Dufait: Gunshot

vr 05 - zo 07.07.2013

Katelijne De Corte: Condens

za 08.06 - za 06.07.2013

Alice De Mont @ Cecilia Jaime Gallery

zo 26.05 - wo 12.06.2013

Robbert Van Wynendaele @ NTGent

za 18.05 - zo 02.06.2013

Annouk Thys: Niet Christ

ma 25.03 - zo 26.05.2013

Georgia Kokot: Hear, hear, Mr. Larkin

vr 26.04 - za 25.05.2013

Lieven Lefere @ ZOU

za 04 - zo 12.05.2013

Robbert Van Wynendaele: Alien-Alias

wo 01 - vr 10.05.2013

Elien Ronse @ NVT Galerie

vr 22.03 - za 04.05.2013

Mario De Brabandere @ BAVART

do 11 - za 27.04.2013

Novgorod (Ben Benaouisse): CURATOR

zo 17.03 - zo 21.04.2013

Isa d'Hondt @ galerie budA

do 18 - zo 21.04.2013

Echange @ Brass

di 26 - za 30.03.2013

Elien Ronse: ITHAKA21

za 19.01 - za 23.02.2013

Lore Rabaut en Frank Depoorter: InSides

zo 20.01 - zo 10.02.2013

Maaike Leyn: Fijn Stof

za 17.11 - zo 16.12.2012

Virginie Schreyen: (don't leave) traces

vr 09 - zo 25.11.2012

Lieven Lefere: Simularities

zo 21 - zo 28.10.2012

Pirò Pallaghy: Lichtsculpturen

zo 01.07 - zo 07.10.2012

Samira El Khadraoui: EFEMEER Deinze

za 15 - zo 23.09.2012

Claude Dendauw @ Kunst in het Dorp

za 01 - zo 16.09.2012

Mira Albrecht: KRASJ Ninove

za 04.08 - zo 09.09.2012

Frank Depoorter & Lore Rabaut: L.I.R.E.

za 30.06 - zo 12.08.2012

lancering Cecilia Jaime Gallery

vr 13.07 - zo 12.08.2012

eric vande Pitte: Genthof 2012

za 02.06 - zo 29.07.2012

Ben Benaouisse @ Sint-Jan

za 07 - zo 08.07.2012

Art Cinema OFFoff: ART TRACK

zo 03.06 - zo 01.07.2012

Claude Dendauw-Imbo @ laborArtorium

do 23.02 - zo 13.05.2012

Wannes Goetschalckx / 1 WITHOUT

vr 11 - zo 13.05.2012

Claude Dendauw-Imbo @ Huntenkunst

zo 12.02 - zo 25.03.2012

Simon van Parys: III is a crowd

za 03 - za 24.03.2012

Maaike Leyn: After barking

wo 22.02 - di 13.03.2012

Wannes Goetschalckx: 1 WITHOUT

do 26.01 - za 18.02.2012

Juan Duque : Mediations

di 10.01 - vr 10.02.2012

Rosteux: natuurlijke schilderijen

vr 13.01 - za 04.02.2012

Annouk Thys: Onderstroom

do 01.11 - vr 03.02.2012

Leo Gabin: Privacy

zo 18.12.2011 - ma 30.01.2012

Marie-Laure Delaby: Parcours

za 29.10.2011 - zo 22.01.2012

eric vande Pitte: L'annunciation

za 03.12.2011 - za 21.01.2012

Sarah Westphal: Gehirn, Gestirn, Gestein

za 05.11 - za 31.12.2011

Dany Deprez: Zwerfbeelden

vr 11.11 - za 31.12.2011

Philip Henderickx: Portrait Vivant

zo 27.11 - zo 25.12.2011

Giannina Urmeneta Ottiker in Croxhapox

zo 30.10 - zo 04.12.2011

Ian Kesteleyn: we used to be friends

do 27.10 - za 03.12.2011

Jean-Marie Bytebier: Interstice

zo 18.09 - zo 27.11.2011

eric vande Pitte in EXIT 11

za 03 - zo 25.09.2011

Nele Van Canneyt: Stilled

zo 21.08 - zo 18.09.2011

Mario De Brabandere: van stof tot asse

vr 12 - ma 15.08.2011

Cecilia Jaime in Caermerklooster

za 16.07 - zo 14.08.2011

Nele Van Canneyt: suspicious landscapes

zo 22.05 - vr 22.07.2011

Sarah Eechaut: Slowly we unfold

za 09 - zo 17.07.2011

Simon van Parys: TurboCharged!

vr 24.06 - zo 03.07.2011

Maaike Leyn: Dogs, babushka's and tents

zo 05.06 - vr 01.07.2011

Juan Duque: Uncertainty

za 21.05 - do 30.06.2011

Claude Dendauw in Lineair

zo 13.02 - zo 19.06.2011

Juan Duque: Tussenruimte

vr 20.05 - zo 19.06.2011

Nicoline Van Stapele: Strictly Rabbit

vr 27.05 - do 09.06.2011

Sander Buyck: West Bank Walls

vr 06 - zo 22.05.2011

Hugo Azcuy Castillo: Sounddish

za 14 - ma 16.05.2011

Juan Duque in Tate Modern

do 31.03 - zo 15.05.2011

Hugo Azcuy Castillo: Art Center HOres

vr 01.04 - zo 01.05.2011

Joris Perdieus: Lenscloud

vr 01 - za 30.04.2011

Juan Duque in FLACC

zo 13.03 - za 23.04.2011

Stéphanie Leblon: Kings of sleep

di 12 - vr 15.04.2011

Art Cinema OFFoff: kinderatelier

za 05.02 - zo 20.03.2011

Rein Dufait: Tookonooka

do 17 - zo 20.03.2011

eric vande Pitte: ADEMbenemend

zo 16.01 - zo 13.02.2011

eric vande Pitte: Galerie ES

vr 10 - vr 31.12.2010

Sarah Eechaut: Enfin

ma 27 - do 30.12.2010

Art Cinema OFFoff: eXPerIMenTaL kIDs

do 11.11 - zo 19.12.2010

Mario De Brabandere: Cf. natuur 2

do 18.11 - zo 19.12.2010

Het Grote Ongeduld! XTRa

za 20.11 - za 18.12.2010

Diederick Nuyttens: Manipulation

zo 26.09 - zo 14.11.2010

Mario De Brabandere in Galerie De Ziener

zo 10 - zo 31.10.2010

Juan Duque: Fuego Fatuo

vr 01 - zo 31.10.2010

Tinka Pittoors in FLACC

zo 12.09 - zo 24.10.2010

Stéphanie Leblon: Coup de Ville

za 11.09 - zo 24.10.2010

Oshin Albrecht: Meer

vr 01 - za 23.10.2010

Philip Henderickx: Behind

do 16.09 - do 14.10.2010

Melika Ngombe: GO-Between

wo 01.09 - vr 01.10.2010

Artcinema OFFoff: Call for entries

do 19.08 - zo 26.09.2010

Tinka Pittoors: Gasthoven 2010

ma 02.08 - ma 20.09.2010

Tinka Pittoors in Sattel

ma 17.05 - zo 19.09.2010

Elise Lepage: Woord in Beeld

za 14.08 - wo 15.09.2010

Eric vande Pitte in CC Hasselt

zo 29.08 - zo 12.09.2010

Claude Dendauw: Kabinet der Zinnen

wo 25 - zo 29.08.2010

Juan Duque: Works

za 28 - zo 29.08.2010

Oshin Albrecht: Weekend #10

zo 30.05 - zo 22.08.2010

Tinka Pittoors in Pocketroom

zo 04.07 - zo 01.08.2010

Stéphanie Leblon: Summershow

do 01 - za 31.07.2010

call for entries: DANSCAMDANSE #04

do 15 - ma 26.07.2010

Cecilia Jaime: Summer Show

di 06 - vr 16.07.2010

Art Cinema OFFoff: kinderatelier

do 08 - zo 11.07.2010

Brantt in BootHuisBrauHaus

za 12.06 - za 10.07.2010

Cecilia Jaime in GC Ten Noey

vr 14 - zo 16.05.2010

Juan Duque: No Soul for Sale

za 17.04 - do 13.05.2010

Stéphanie Leblon: Roots

za 27.03 - zo 18.04.2010

Liesbeth Van Lancker in De Nieuwe Vaart

ma 01 - wo 31.03.2010

Tinka Pittoors in M'ATUVU

vr 22.01 - za 06.03.2010

Pieter Degand in De Witte Zaal

za 16.01 - zo 28.02.2010

Dany Deprez: TRANSMISSIES

za 16.01 - zo 21.02.2010

Nicoline van Stapele: PINSART

wo 17 - do 18.02.2010

Flo Flamme: Screenings

zo 27.12.2009 - zo 07.02.2010

Claude Dendauw-Imbo : UsEUm

za 12.09 - vr 13.11.2009

Cecilia Jaime op OMTRENT HANDEN

zo 11.10 - zo 01.11.2009

Carole Vanderlinden: Crox 316

za 10.10 - zo 01.11.2009

Patrick Verlaak: ZICH ORIËNTEREN

di 15.09 - za 31.10.2009

Lore Rabaut op Passionele Moord

za 12.09 - zo 11.10.2009

Saar De Buysere: Uitnodiging

zo 12.07 - zo 04.10.2009

Sofie Muller: De Oversteek

di 22 - zo 27.09.2009

Maaike Leyn: UNIVERSAM

do 03 - zo 20.09.2009

Cecilia Jaime op HEART/THINKERS

za 27.06 - zo 13.09.2009

Sofie Muller: MEMENTO

zo 19.04 - zo 12.07.2009

Hedwig Houben: Uitnodiging

wo 01 - za 11.07.2009

Tinka Pittoors: ERROR #13

zo 10.05 - zo 21.06.2009

Stéphanie Leblon: De Opgemeten Toestand

za 23.05 - zo 21.06.2009

Tinka Pittoors in Freeman Gallery

vr 19 - za 20.06.2009

Slotfeest OFFOFF

za 29.11.2008 - zo 24.05.2009

Tinka Pittoors: Verbeke Foundation

za 29.11.2008 - zo 24.05.2009

Gunther Moriau in Verbeke Foundation

do 30.04 - za 02.05.2009

De performer en het witte doek

za 28.03 - vr 24.04.2009

Hedwig Houben

do 16 - za 18.04.2009

Tinka Pittoors op tentoonstelling

ma 12.01 - di 31.03.2009

Winter 2009

zo 11.01 - zo 22.02.2009

Tinka Pittoors: WALD-HEIM

ma 19.01 - za 14.02.2009

Hans van Hoorebeke op tentoonstelling

vr 12.09 - zo 23.11.2008

Sofie Muller op "Markiezin zoekt kunst"

zo 02 - zo 23.11.2008

Tinka Pittoors op tentoonstelling

do 04.09 - za 22.11.2008

SOFIE MULLER: "Über Menschen".

do 25.09 - vr 21.11.2008

Sofie Muller: "Corpus Delicti"

zo 21.09 - zo 26.10.2008

Carole Vanderlinden in galerie De Stijl

wo 08 - za 11.10.2008

Special OFFoff/Filmfestival

vr 19 - zo 21.09.2008

Rosteux: paintings

do 11 - zo 14.09.2008

Sofie Muller: Antwerp Sculpture Show

vr 22.08 - wo 10.09.2008

Carole Vanderlinden: Outside-Inside

zo 27.07 - wo 27.08.2008

Peter Puype: BROOKLYN DODGERS

vr 01 - zo 17.08.2008

Peter Puype: Zomers Sfeerbeheer

zo 29.06 - zo 27.07.2008

Stéphanie Leblon op "Summer Show"

vr 30.05 - zo 15.06.2008

Peter Puype: THE ART OF WRONG INTENTIONS

za 24 - zo 25.05.2008

Fred Pectoor: “Light & Shadow”

za 15.12.2007 - zo 04.05.2008

Sofie Muller op tentoonstelling: Nomansland

wo 30.04 - zo 04.05.2008

Uitnodiging van Brantt

do 13.03 - za 03.05.2008

Peter Puype: SCRATCH THE SURFACE

vr 04.04 - za 03.05.2008

Ilse Monkerhey: Opening tentoonstelling

za 10.11.2007 - za 26.04.2008

Sofie Muller: Ziekte, tussen Lichaam en Geest

zo 23.03 - zo 06.04.2008

Peter Puype: IN DEN BOUW ˆ Solo

za 01 - zo 30.03.2008

Cecilia Jaime:Tentoonstelling

vr 29.02 - zo 02.03.2008

Saar De Buysere: ROTS.WOL

wo 19.09.2007 - do 31.01.2008

Peter Puype: 'High Definition, High Visibility'

za 01 - ma 31.12.2007

Guy Slabbinck: Schilderijen

do 13 - za 15.12.2007

Stijn Van Dorpe: UITNODIGING

vr 09 - zo 18.11.2007

Uitnodiging van Brantt : 50/25

do 11 - zo 14.10.2007

Festivalkoorts in Art Cinema OFFoff!

zo 23.09 - zo 07.10.2007

Wouter Cox op INDIAN SUMMER

za 01 - zo 23.09.2007

Stijn Van Dorpe: CROX 226

do 20 - zo 23.09.2007

Stijn Van Dorpe: Madeingent

vr 11.05 - zo 08.07.2007

PUSHING THE CANVAS

vr 27.04 - za 30.06.2007

Fototentoonstelling Ramahete

vr 11 - za 26.05.2007

STORT (de muur weet het)

zo 22.04 - zo 13.05.2007

Christophe Lezaire in Den Bouw

do 29.03 - zo 22.04.2007

Gunther Moriau op ACTIONFIELDS

do 15.03 - za 21.04.2007

Nathalie Vanheule op 'We fake beauty'

vr 24.11.2006 - za 31.03.2007

Brantt in Kunstetalage AZ Sint-Jan, Musea Brugge

za 17 - zo 18.03.2007

"Obsessieve verhalen" door KaG

vr 02 - zo 04.02.2007

Brantt op SHOTS, Hasselt

vr 01.12.2006 - za 06.01.2007

Stéphanie Leblon in Popville

za 28.10 - vr 22.12.2006

Frank Depoorter op "WITTEZAAL"

zo 29.10 - zo 03.12.2006

Els Soetaert op expositie Springfall

vr 24 - zo 26.11.2006

Ludwig van...

vr 30.06 - zo 02.07.2006

Ruben Kindermans

zo 21.05 - zo 11.06.2006

Wim de Maat in "Den Bouw"

vr 19.05 - ma 05.06.2006

Brantt 'launched', Oude Kerk, Vichte

do 27.04 - wo 03.05.2006

Atelier Poco Loco in Begga Convent

do 23.02 - do 06.04.2006

Carole Vanderlinden in In-Between

za 18.06 - zo 24.07.2005

Fried, de Bievre, Renneboog @ CCNOA

zo 19.06 - zo 10.07.2005

Wouter Cox op Crox 145 / BASICS #2

zo 19.06 - zo 10.07.2005

Els Soetaert op Crox 145 / BASICS #2

zo 01.05 - do 30.06.2005

Romance op FAIRECOURT mei/juni 2005 (FR)

za 04 - zo 19.06.2005

Maria Degrève

vr 10 - zo 19.06.2005

Comme vous voulez: Wouter Cox

vr 10 - zo 19.06.2005

Comme vous voulez: Frank Depoorter

za 14 - zo 15.05.2005

Utopia

za 05.03 - zo 03.04.2005

Planet Gender in Gent

za 05.03 - zo 03.04.2005

Els Soetaert exposeert op Planet Gender

za 05 - zo 13.03.2005

Open Atelier Wouter Cox

zo 31.10.2004 - zo 16.01.2005

Schöner Wonen, kunst van heden voor alle dagen

za 27.11 - za 04.12.2004

Romance op Leuven Kort

vr 22 - ma 25.10.2004

Fabrice Chan-Chiang, 'CloseUp'