Diederick Nuyttens: Desturbing Interior schilderijen in dialoog met jonge designers

do 04 - zo 07.12.2014

in de kelders van de Oude Vismijn (ingang Rekelingestraat) & het Design Museum

Een sociaal geïnspireerde tentoonstelling, waar een 'club' jonge ontwerpers en kunstenaars worden samengebracht, met de focus op design.

website: www.gentkunst.be

Programma donderdag 04.12:

18u — Officiële opening expo + startschot GENT KUNST
18u-22u — Pop Up Shop Gentse Galeries & OFF-spaces
21u — Performance Jeroen Vandesande en Mathias Caesar
22u — Afterparty met Club Mayz & Barties

vrijdag 05.12 — zondag 07.12:

Doorlopend open van 11u—18u

OUDE VISMIJN:

01. Topo Copy topocopy.org  02. Ben Storms benstorms.be  03. Lucas Devriendt & Edouard Devriendt  galerievandeweghe.be, www.tatjanapieters.com 04. Mathias Casaer & Jeroen Vandesande mcasaer.reproduced.be, www.jeroenvandesande.be 05. Tim Colmant timcolmant.tumblr.com 06. Laura Van Biervliet lauravanbiervliet.com 07. Fatime Molnar fatimemolnar.com 08a. Matthias Yzebaert matthiasyzebaert.be  09. Maxim Ryckaerts  maximryckaerts.tumblr.com 10. Emma De Kimpe 11. Linda Baumsteiger mariahornstra.tumblr.com 12. Koba De Meutter 13. Leyla Aydoslu mariahornstra.tumblr.com 14. David Beylemans 15. Joke Vandenabeele 16a. Onbetaalbaar onbetaalbaar.com 17. Alexandre Lowie www.alexandrelowie.be 18. Huis Mortier huismortier.be 19. Vormen vormen.be 20. Kasper Bosmans / vormen vormen.be 21. TJIP tjip.be 22. Diederick Nuyttens diedericknuyttens.be 23. Marthe Vanthuyne marthevanthuyne.blogspot.be

 APPELBRUG-PARK:

24. Stanislas Lahaut sofievandevelde.be 25. Benjamin Van oost 26. Bert Jacobs jacobsbert.be

DESIGNMUSEUM:

27. Elke Van Kerckvoorde elkevankerckvoorde.tumblr.com 28. Kasper Bosmans 29. Dries Warlop houtd.be 30. Bert Huyghe berthuyghe.be 31. Wim De Pauw wimdepauw.com 32. Sophie Schreinemacher 33. Nele Berckmans neleberckmans.be 08b. Matthias Yzebaert matthiasyzebaert.be 34. Zeli Bauwens 35. Doorzon doorzon.be

GENT KUNST is een initiatief van Stad Gent, Universiteit Gent en Art Gent.

Samengesteld door Siegrid Demyttenaere