Naomi Kerkhove : : Vacation Spot in Gent

mon 18 - thu 21.03.2019


Gouvernement
gouvernementstraat 7
9000 Gent

Linde Dumolein, Gerben Gysels : : Familiekwestie

fri 22 - sun 24.03.2019


Koetshuis park Baron Casier
Stationsstraat 34
8790 Waregem

Nicoline van Stapele : : No Secrets

wed 05.06 - fri 29.03.2019


Bibliotheek Harelbeke
Eilandstraat 2
8530 Harelbeke

Liesbeth Henderickx, Roeland Van Trigt : : DE//GENERATIE

fri 22 - sun 31.03.2019


Ontsteking
Chinastraat 1
9000 Gent

Dolores Bouckaert : : Galop XL

thu 07.03 - sat 06.04.2019


De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1
8800 Roeselare

Mathias Berner : : Groeten uit Convent

fri 05 - sun 07.04.2019


CONVENT
Tennisbaanstraat 74
9000 Gent

Eline Vansteenkiste : : Velodrom

sun 10.03 - sun 14.04.2019


Cultuurcentrum Zwaneberg
Cultuurplein 1
2220 Heist-op-den-Berg

Bram Vanderbeke : : Architectural Objects

thu 14.03 - sun 14.04.2019


Atelier Jespers
149 Avenue du Prince Héritier
1200 Brussels

Leo Gabin, Ines Claus, Tim Onderbeke & Bert Huyghe : : Neighbours Vol. 8

sun 03.02 - sat 20.04.2019


RIOT
Dendermondsesteenweg 80
9000 Gent

Hannelore Van Dijck @ The Gulf Between

sat 26.01 - sun 21.04.2019


Cultuurhuis de Warande
Warandestraat 42
2300 Turnhout

Guy Slabbinck : : Déluge

fri 15.03 - fri 26.04.2019


Arrière-pensée
Sint-Pietersplein 21
9000 Gent

William Phlips @ In den bouw

sun 14 - sun 28.04.2019


IN DEN BOUW
Zomerstraat 85
9270 Kalken

Pieter De Clercq : : AMONG LAYERS

sun 17.03 - sun 28.04.2019


Plagiarama
Waterloosesteenweg 690
1180 Ukkel

Steven Antonio Manes : : Uomo Perso

fri 05 - tue 30.04.2019


De Winkelhaak - House of C
Lange Winkelhaakstraat 26
2060 Antwerpen

Merel Cremers @ On (déca)de/ans/ce

sun 21.04 - sat 04.05.2019


Chinastraat
9000 Gent

Leyla Aydoslu @ Vrienden van het S.M.A.K.

sat 16.03 - sun 05.05.2019


Exhibition Space Friends of S.M.A.K.
Jan Hoetplein 1
9000 Gent

Robby Blondbaard, Mathias Berner : : De rest is parking

sat 30.03 - wed 15.05.2019


vlaanderen

Frank Depoorter : : groepstentoonstelling 'Van het verpozen'

sun 24.02 - sun 19.05.2019


Emergent
Grote Markt 26
8630 Veurne

Leyla Aydoslu @ Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen

fri 22.03 - wed 22.05.2019


Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen
Gemeenteplein
1853 Strombeek-Bever, Brabant

Tweede openingsweekend van Kunsthal Gent

fri 24 - sun 26.05.2019


Kunsthal Gent
Lange Steenstraat 14
9000 Gent

Thomas Kuijpers : : apprentice Master expo #9

thu 09.05 - wed 05.06.2019


RUIS
Hertogstraat 119
6511 RX Nijmegen

Joke Raes : : expo Waves & Traces

fri 22.03 - sun 30.06.2019


Vormingscentrum Destelheide
Destelheidestraat 66
1653 Dworp

Bert Huyghe @ Beursschouwburg

fri 01.02 - mon 01.07.2019


Beursschouwburg
August Ortsstraat 20 -28
1000 Brussel

Carlos Caballero @ Feast of Fools. Bruegel herontdekt

sun 07.04 - sun 28.07.2019


Kasteel Van Gaasbeek
Kasteelstraat 40
1750 Gaasbeek (Lennik)

Eva Vermeiren : : BCC#1

sun 28.04 - sat 30.11.2019


Westakker
9190 Kemzeke
België

Nicolas Van Parys : : BCC #2

sun 03.11.2019 - sun 26.04.2020


Westakker
9190 Kemzeke
België