Leo Gabin, Ines Claus, Tim Onderbeke & Bert Huyghe : : Neighbours Vol. 8

zo 03.02 - za 20.04.2019


RIOT
Dendermondsesteenweg 80
9000 Gent

Kasper De Vos : : EIGEN KLEI

za 20.04.2019


Galerie Ronny Van De Velde
Zeedijk 759
8300 Knokke-Zoute

Frank Depoorter : : MATRIMONIUM

za 20.04.2019


SANTO
Peter Benoitlaan 78-80
9050 Gentbrugge Moscou

Hannelore Van Dijck @ The Gulf Between

za 26.01 - zo 21.04.2019


Cultuurhuis de Warande
Warandestraat 42
2300 Turnhout

Guy Slabbinck : : Déluge

vr 15.03 - vr 26.04.2019


Arrière-pensée
Sint-Pietersplein 21
9000 Gent

William Phlips @ In den bouw

zo 14 - zo 28.04.2019


IN DEN BOUW
Zomerstraat 85
9270 Kalken

Pieter De Clercq : : AMONG LAYERS

zo 17.03 - zo 28.04.2019


Plagiarama
Waterloosesteenweg 690
1180 Ukkel

Merel Cremers @ On (déca)de/ans/ce

vr 19 - zo 28.04.2019


Chinastraat
9000 Gent

mentormentor - Review 79 . Sybren Vanoverberghe . groep

zo 28.04.2019


NO/ gallery
Burgstraat 65
9000 Gent

Steven Antonio Manes : : Uomo Perso

vr 05 - di 30.04.2019


De Winkelhaak - House of C
Lange Winkelhaakstraat 26
2060 Antwerpen

Leyla Aydoslu @ Vrienden van het S.M.A.K.

za 16.03 - zo 05.05.2019


Tentoonstellingsruimte Vrienden v/h S.M.A.K.
Jan Hoetplein 1
9000 Gent

Naomi Kerkhove : : Night Shift: from dusk 'till dawn

za 04 - zo 05.05.2019


De Studio
Maarschalk Gérardstraat 4
2000 Antwerpen

Corry Vandermassen @ Listen to me

za 13.04 - zo 05.05.2019


Cochlea-site
Zebrastraat 32
9000 Gent

Ines Claus @ GHENT ART BOOK FAIR

za 11 - zo 12.05.2019


Kunsthal Gent
Lange Steenstraat 14
9000 Gent

Robby Blondbaard, Mathias Berner : : De rest is parking

za 30.03 - wo 15.05.2019


vlaanderen

Felix Fasolt : : The Powerade Series

do 04.04 - za 18.05.2019


Via Marco De Marchi, 7
20121 Milano MI
Italia

Frank Depoorter : : groepstentoonstelling 'Van het verpozen'

zo 24.02 - zo 19.05.2019


Emergent
Grote Markt 26
8630 Veurne

Leyla Aydoslu @ Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen

vr 22.03 - wo 22.05.2019


Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen
Gemeenteplein
1853 Strombeek-Bever, Brabant

Tweede openingsweekend van Kunsthal Gent

vr 24 - zo 26.05.2019


Kunsthal Gent
Lange Steenstraat 14
9000 Gent

Kristof Van Heeschvelde : : NOOIT MEER, of morgen

do 09 - zo 26.05.2019


projectruimtes NUCLEO
Lindenlei 38
9000 Gent

Eva Vermeiren, Ines Claus, Linde Dumolein, Olivier Goethals, Pieter De Clercq @ platvvorm

do 30.05 - zo 02.06.2019


platvvorm
Neerleie 2
9800 Deinze

Troebel Neyntje : : Shelf Publishing

vr 03.05 - zo 02.06.2019


M HKA
Leuvenstraat 32
2000 Antwerpen

Thomas Kuijpers : : apprentice Master expo #9

do 09.05 - wo 05.06.2019


RUIS
Hertogstraat 119
6511 RX Nijmegen

Nicoline van Stapele : : No Secrets

wo 05 - za 29.06.2019


Bibliotheek Harelbeke
Eilandstraat 2
8530 Harelbeke

Joke Raes : : expo Waves & Traces

vr 22.03 - zo 30.06.2019


Vormingscentrum Destelheide
Destelheidestraat 66
1653 Dworp

Bert Huyghe @ Beursschouwburg

vr 01.02 - ma 01.07.2019


Beursschouwburg
August Ortsstraat 20 -28
1000 Brussel

Carlos Caballero @ Feast of Fools. Bruegel herontdekt

zo 07.04 - zo 28.07.2019


Kasteel Van Gaasbeek
Kasteelstraat 40
1750 Gaasbeek (Lennik)

mentormentor - 5-DAY masterclass Laura El-Tantawy

di 27 - za 31.08.2019


BLANCO
Coupure Rechts 308
9000 Gent

Eva Vermeiren : : BCC#1

zo 28.04 - za 30.11.2019


Westakker
9190 Kemzeke
België

Nicolas Van Parys : : BCC #2

zo 03.11.2019 - zo 26.04.2020


Westakker
9190 Kemzeke
België