Nicoline van Stapele : : No Secrets

wo 05.06 - vr 29.03.2019


Bibliotheek Harelbeke
Eilandstraat 2
8530 Harelbeke

Liesbeth Henderickx, Roeland Van Trigt : : DE//GENERATIE

vr 22 - zo 31.03.2019


Ontsteking
Chinastraat 1
9000 Gent

Naomi Kerkhove : : Night Shift: from dusk 'till dawn

do 04 - vr 05.04.2019


De Studio
Maarschalk Gérardstraat 4
2000 Antwerpen

Dolores Bouckaert : : Galop XL

do 07.03 - za 06.04.2019


De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1
8800 Roeselare

Mathias Berner : : Groeten uit Convent

vr 05 - zo 07.04.2019


CONVENT
Tennisbaanstraat 74
9000 Gent

Eline Vansteenkiste : : Velodrom

zo 10.03 - zo 14.04.2019


Cultuurcentrum Zwaneberg
Cultuurplein 1
2220 Heist-op-den-Berg

Bram Vanderbeke : : Architectural Objects

do 14.03 - zo 14.04.2019


Atelier Jespers
149 Avenue du Prince Héritier
1200 Brussels

Leo Gabin, Ines Claus, Tim Onderbeke & Bert Huyghe : : Neighbours Vol. 8

zo 03.02 - za 20.04.2019


RIOT
Dendermondsesteenweg 80
9000 Gent

Hannelore Van Dijck @ The Gulf Between

za 26.01 - zo 21.04.2019


Cultuurhuis de Warande
Warandestraat 42
2300 Turnhout

Guy Slabbinck : : Déluge

vr 15.03 - vr 26.04.2019


Arrière-pensée
Sint-Pietersplein 21
9000 Gent

William Phlips @ In den bouw

zo 14 - zo 28.04.2019


IN DEN BOUW
Zomerstraat 85
9270 Kalken

Pieter De Clercq : : AMONG LAYERS

zo 17.03 - zo 28.04.2019


Plagiarama
Waterloosesteenweg 690
1180 Ukkel

Merel Cremers @ On (déca)de/ans/ce

vr 19 - zo 28.04.2019


Chinastraat
9000 Gent

Steven Antonio Manes : : Uomo Perso

vr 05 - di 30.04.2019


De Winkelhaak - House of C
Lange Winkelhaakstraat 26
2060 Antwerpen

Leyla Aydoslu @ Vrienden van het S.M.A.K.

za 16.03 - zo 05.05.2019


Tentoonstellingsruimte Vrienden v/h S.M.A.K.
Jan Hoetplein 1
9000 Gent

Robby Blondbaard, Mathias Berner : : De rest is parking

za 30.03 - wo 15.05.2019


vlaanderen

Felix Fasolt : : The Powerade Series

do 04.04 - za 18.05.2019


Via Marco De Marchi, 7
20121 Milano MI
Italia

Frank Depoorter : : groepstentoonstelling 'Van het verpozen'

zo 24.02 - zo 19.05.2019


Emergent
Grote Markt 26
8630 Veurne

Leyla Aydoslu @ Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen

vr 22.03 - wo 22.05.2019


Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen
Gemeenteplein
1853 Strombeek-Bever, Brabant

Tweede openingsweekend van Kunsthal Gent

vr 24 - zo 26.05.2019


Kunsthal Gent
Lange Steenstraat 14
9000 Gent

Thomas Kuijpers : : apprentice Master expo #9

do 09.05 - wo 05.06.2019


RUIS
Hertogstraat 119
6511 RX Nijmegen

Joke Raes : : expo Waves & Traces

vr 22.03 - zo 30.06.2019


Vormingscentrum Destelheide
Destelheidestraat 66
1653 Dworp

Bert Huyghe @ Beursschouwburg

vr 01.02 - ma 01.07.2019


Beursschouwburg
August Ortsstraat 20 -28
1000 Brussel

Carlos Caballero @ Feast of Fools. Bruegel herontdekt

zo 07.04 - zo 28.07.2019


Kasteel Van Gaasbeek
Kasteelstraat 40
1750 Gaasbeek (Lennik)

Eva Vermeiren : : BCC#1

zo 28.04 - za 30.11.2019


Westakker
9190 Kemzeke
België

Nicolas Van Parys : : BCC #2

zo 03.11.2019 - zo 26.04.2020


Westakker
9190 Kemzeke
België