UPCOMING: Open atelier - resultaten mentormentor Masterclass Laura El-Tantawy

za 31.08.2019

BLANCO - Coupure Rechts 308 - 9000 Gent

Tijdens een vijfdaagse mentormentor masterclass gaat een groep fotografen in dialoog met de Brits/Egyptische fotograaf Laura El-Tantawy. Haar werk wordt internationaal gelauwerd vanwege haar unieke, lyrische en impressionistische kijk op de werkelijkheid.

BLANCO is het tijdelijk atelier waar de deelnemers hun persoonlijke en emotionele drijfveer als fotograaf onderzoeken. Laura begeleidt hen bij het editen om tot een visueel aantrekkelijke en coherente reeks beelden te komen.

Zaterdag 31 augustus staat het atelier open van 17u tot 21u en kan je er de resultaten komen bekijken.

receptie van 17u tot 21u
inleiding door Laura El-Tantawy

met werk van:

Arian Christiaens . www.arianchristiaens.com
Barbara Reyns . www.barbarareyns.be
Els Martens . www.elsmartens.be
Hanne Lamon . www.hannelamon.be
Isabel Pousset . www.isabelpousset.be
Karen Nachtergaele . www.karennachtergaele.com
Leen Caremans . www.leencaremans.be
Meta Boschma
Naïma El Kadi
Pieter Michiels . www.pietermichiels.be